Új Mod vàsàrlàs

Sziasztok.Új mod-ot szeretnék vásárolni mert az előző tönkrement.Egy innokin coolfire z80-at használtam.Mèretben hasonló készülèket szeretnèk venni,Mtl tankot használok .(berserker v3)
Szóval Mod vásárlás esetén mit kell nézni?
Kinéztem eddig kettőt. Vaporesso target 100 a másik geekvape M100.Fogalmam sincs hogy milyen szempontok alapján kellene néznem 17 watton pirìtom csak.
Tudnátok méretben és egyszerű kinèzetben valamit ajánlani?esetleg KIT is szóba jöhet ha Mtl èpìtős tankot adnak hozzá,ha egyáltalán van olyan.
Előre is köszönöm a válaszokat!

2 kedvelés

Én inkább ezt ajánlanám megbízható mod.
és ez is:

5 kedvelés

Jani ez utóbbiról tudnál bővebben?

Márk ha fekete pico plus érdekel, van nálam egy. Ilyen tartalék mod volt, de mióta van egy swag mellette azóta nem nagyon használom.

1 kedvelés

Nekem az első széria van articfoxal maszív cucc munkába használom sóderra zuhanást is túl élte bár ronda lett de kíválóan működik…az aksi ajtó szar megoldás ezt itt a második szérián javitották…

6 kedvelés


6 kedvelés

Ja, hogy a box-ra is rámegy a fox? Szuper :+1:
SS tankok mennyire ütnek el tőle színben?

össze illenek…23mm-ig

4 kedvelés

Bittedánke :grin:
Nálam max. plüss szőnyegre esnek, igaz néha pörögnek a levegőben 3-at 4-et :smile:

3 kedvelés

Szia! Szerintem amit Jani ajánlott, azok között keresgélj. Amiket Te néztél nem kifejezetten RTA alá valók. Szempontok amiket szerintem érdemes mérlegelni: anyaghasználat, külalak,min.0,5w léptetés, tc, tcr mod. Sajna a Geekvape rossz irányba indult el az első széria sikere után. Ha találnál első generációs Aegis Solot azt nyugodtan ajánlom ár-érték arányban tökéletes választás lehet.

5 kedvelés

Ja Márknak még annyit, hogy ha a vaporism-ról rendelsz, a vaporism.eu címről tedd. Lehet a cz végűn is, de akkor előbb ők átteszik az eu-s oldal rendelésébe. Az eu-n egyébként látod forintosítva is.

4 kedvelés

Ennek a Boxnak ugyan az a baja mint a Piconak. Borzasztóan kopik. Érdemes tokkal rendelni. Állagmegóvás céljából.

4 kedvelés

én munkásnak vettem többet azért nem ér nekem. :no_good_man: :smile:

2 kedvelés