Zöldfülű kérdések következnek...

Többször esett ki a pio a belső zsebemből a betonra. Egyik kiesésnél lett egy pici benyomódás. Minden kiesésnél biztos voltam benne, hogy ez ennyi volt. Azért is vettem tartalékba még egyet. De meglepő módon bírja. Azt nem állítom, hogy szereti, de tűri. Még!

Inkább a muníció egyre inkább ellehetetlenített beszerzése és a megtűrt státusz elviselése riasztja el az áttérésen gondolkodókat…SZERINTEM.

Igazad nem vitatható. Ebben is lehetne már rendet tenni ugyanúgy, mint a kerti kutaknál.

Na, mert azt rohadt jól rendbe tették. Aki x időpontig elvégezte a kiaknázását azt ingyenessé “legalizálták”, de mindenki más sarcolva van a KÖZÖS TULAJDONBÓL való részesülésért. :face_with_symbols_over_mouth: Haszonleső banda aki a vízkészletünk jórészét átengedte az idegen (szépen fogalmazva) tőkének. Aztán veheted bonaqua-ként az “ásványvizet” a boltban.

Gondolom, megszűnik majd az is. Vagy pedig valamilyen fondorlattal ki kell vonni a hatósági rendszerből.

Úgy tudom, az ásványvíz források használata nem ingyenes, nem esik a kerti kút kategóriába. Az azokból kitermelt mennyiség után biztos, hogy fizetni kell.

1 kedvelés

Ezt csak példaként említettem a felelőtlen kapzsiságra ami a vezetést illeti…a külföldi tulajdonba való átjátszására. A népet meg sarcolják a saját földjéből, saját finanszírozásával (kút) kivett vízért.

Inkább az, hogy olyan, mint valami misztikus dolog, mivel úgy kell összekanalazni az infókat, ha nem találsz ide vagy nincs a közeledben egy véper, akkor elég nehéz ügy.

2 kedvelés

Ez is igaz…ha már ide talál valaki az inkább lesz vaper a továbbiakban mint bagós. Itt buzdítást, valós és hasznos ismeretet kap mindenki…a többi rajtuk múlik.

4 kedvelés

Szerintem ez inkább szerencse, mintsem követendő példa.

Semmiképp sem követendő!!! :joy::joy::joy: Azonban tapasztalati eredménnyel bír, a tank strapabírásáról.

1 kedvelés

Nálunk anyós leverte a thelemát, nem volt rajta kazán, és leverte a revenger xet fat rabbit kazánostol. Eggyiknek sem lett baja, de mondtam neki hogy jó lenne ha nem hadonászna a kezével menet közbe úgy mint egy bagzó pelikán. (Tudom hogy nem ez a szakkifejezés, de “a lényeg a szándék nem a fontos”.)

1 kedvelés

Első mondat után azt hittem, hogy azt írod folytatásul, hogy te pedig leverted az anyósod :rofl: :joy: :grin:

2 kedvelés

Neeem. Nőket nem szabad bántani akkor sem ha az anyós. Pszichológiai terrort alkalmazok. :rofl:

1 kedvelés

Sajnálom, de ti mind kispályások vagytok, egy tank akkor ütésálló, ha @Balazs_Samu_Nagy -nál túlél 1 hónapot. :sweat_smile:

Én kérek elnézést! :joy::joy::joy::joy:

Beismerem, 2021. Május 1.-től napjainkig☆, bűnösnek vallom magamat “vépírtás” vétségében:

Előfordult már nem egyszer rövid prakszisomban dritip elhagyás, repedés, törés, nem számolom…egy-két-há’-négy palást folytonosság megszünés, három db. Swag II elhajlítás, görbülés és funkciótlanodás…:woozy_face:

…amit nagyon szeretek és még használom is napi-havi szinten is és még működnek is, még(!) soha nem szorultak renoválásra:

  • Cthulhu Artemis, THC Artemis Dvarw dl fl 24mm klón, , BP Pionner v.1.0, Steam Crave Aromamizer Plusz v.2
  • régi HCigar vt75 DNA, Elaf iStick Pico 75W mod és új Cthulhu Hastur mod, Hellvape Arez 120 fém modok :metal: Soha többet műanyag.

A törött tankok palástjait, o-ringjeit elégséges tartalékokkal pótoltam, újra csináltattam, betáraztam és csak ünnep és vásárnapokon vetemedem a használatukra…:sunglasses:

…ugyan itt szívesen vállalok törésteszteket adományokból, korlátozott mértékű garanciával.
:innocent:

☆a nyakbaakasztható, kettétörött eGo cuccaim ügye már ugye’ elévültnek tekinthető részemről. :grin:

5 kedvelés

Nekem is ilyen volt az első :slightly_smiling_face: Nemtom kapható-e még, de kezdéshez szerintem 100%-ban ajánlható. Akksi tutti kibír egy napot, és az íze/gőze is jó. Nagyon szerettem, strapabíró és szerintem jól is néz ki. Elajándékoztam tesómnak, azóta is használja (kb egy éve).

Kapható. Lehet, hogy én örökös kezdő maradok, mert fogalmam sincs, mitől lenne jobb a haladó. Igazán meggyőző írásra még nem figyeltem fel. Olyan pedig nincs a közelemben, akitől személyesen tanulhatnék. Nekem ez az eszköz majdnem tökéletes. Ami a majdnemet jelenti, az úgy nézem, fennáll más eszközök esetében is.

2 kedvelés

Ha majdnem tökéletes az már elég jó szerintem. De az is igaz, hogy nálam időről időre változott az, hogy mi a tökéletes. Pl most is már egy éve a tökéletest érzem :grinning: …nem is keresek mást egyelőre. Így is már eléggé kilógok a sablonból :rofl:

1 kedvelés