Tekerésre fel avagy a váltás ideje

Vettem egy Drag Q podot . Aminek a két hozza adott porlasztóbol egy kapásból gyári hibás volt és maga a mod es fura hibákat produkál (autó drag funkció nem működik ha bekapcsol nem áll le el is égette a másik porlasztót ) Így élnék a az online 14 napos elállás lehetőségével , vagy ha az nem megy garanciaban próbálnám meg rendezni . Viszont teljesen ki ábrándultam porlasztós készülékekből ezért úgy döntöttem én is mint a legtöbb ismerősöm már tekerős változatra vált . Ebben kene segítség
Ha lehet akkor elsőre a theliquidcity kínáltábol szeretnék választani (ott szeretném le vásárolni a drag Q árát ha össze jön ) .

Olyan MoD ot szeretnék ami minél kisebb(zsebbarát) egy akkumulátor nekem bőven elég szerintem .
Tankokból a BERSERKER B3 MTL RTA néztem első körben főleg mtl szűk Dl re kéne . Ezzel a tankkal páran panaszkodtak folyásra a fórumok alapján .
Amivel nagyobb gondba vagyok az tényleg a MOD választás .
Ezeket néztem

  • THELEMA QUEST SOLO 100 W BOX MOD
  • Geek Vape - AEGIS SOLO 2 (S100)
  • ISTICK PICO PLUS
  • **Geek Vape - AEGIS MINI 2 (M100)

Ezek közül jó lehet valamelyik ? Hozza kéne egy tág MTL szűk DL re való tank .

1 kedvelés

Mindíg kell egy indíttatás a tekerős felé mindenkinek :smiling_face:neked ez volt :wink:

3 kedvelés

Bishop,egyszerű építeni :smiling_face:
Geekvape (igaz 21700-asom van)
Teszi a dolgát hibátlanul.
Kezdésnek tökéletesek.

4 kedvelés

Ahány ember annyi vélemény.
Én pl a Thelema-t és a aegis mini-t kizárnám…utóbbit a beépített akku miatt.
A maradék 2 közül pedig talán a Pico zsebbarátabb…ugyan 75Watt-os, de az izmos DL nálad úgysem cél…25Watt-nál többel pedig az 1db 18650es akkut amúgy sem kéne hajtani.

1 kedvelés

Ezek közül a Pico ami zsebbarátnak nevezhető, nem lesz nehéz választás. Ha mindenképp innen vennéd, akkor pico/bishop

2 kedvelés

Szia! Erre a felhasználási opcióra szerintem egy 21700-as mod lenne jó választás! Arra szerintem a Dovpo Odin 100 vagy a GeekVape Aegis Max 2 ami jó ár/érték arányt képvisel.

1 kedvelés

Elek, egyik sem “zsebbarát” a 9-10cm magasságukkal. Akkor már inkább a hirdetésben lévő Pico 21700-am (ha a használt is pálya). 7cm magas csak…nem kell kengurunak lenni, hogy elférjen :grin:

1 kedvelés

Köszönöm szépen az infokat ! Tankot is ajánlhattok nyugodtan !:grin:Ha van valakinél használt attól sem zarkozom el kezdek ki ábrándulni a fent említett oldalból , szóval már egyáltalán nem biztos hogy fogok tőlük venni bármit is .

Thelema solonak jár egy pont.kompakt,jól kezelhető,de a festèk hamar elhaggya sajnos,bár èn nem kímèlem.èpítő iparban eddig kibírt másfèl hónapot.nem bántam meg.

2 kedvelés

Aegis solot melózni hordom (építőipar) vagy 2-3 éve asszem.Kicsit kopott,de nem adja fel. Mondjuk solo 1.

Igen ezt a bishop ot nagyon sokan ajánlottak kezdő RtA nak mert jó ize van és elvileg könnyű építeni is . Kérdés hogy ez a tank menne ezekkel a modokkal? Rá férne e stb

1 kedvelés

Egy kis segítség! :wink:

8 kedvelés

Köszi ! Lehet ez lesz :slight_smile: ez 18650 el is kompatibilis vagy csak a 21700 al? Közben rá jöttem hogy ez hülye kérdés volt bocsánat :joy:

2 kedvelés

A bishop lesz ! Kérdés ! Milyen terést(előre tekert ) és váttát ajánlanál hozzá?

1 kedvelés

Van hozzá műanyag bizbasz 18650-hez :wink:

2 kedvelés

Igen ? Mert nekem elég lenne a kisebb aksi is hozzá szerintem . Vagy felesleges ezzel szenvedni inkább vegyem meg a nagyobbat ? Csak kb dupla annyiba kerül és Nemtudom a bishop tankhoz van e értelme mtl re

2 kedvelés

Nézzél 18650-ből erősebbet. Én is azzal használtam az elején, később vettem csak 21700-at.

Természetesen igen, van értelme, sőt szerintem inkább ebben gondolkodj mint a 18650-be! :wink:

2 kedvelés