Yihi, DNA, Dicodes chipes modok és egyéb apróságok

Oda van allitva. Nem power modra. Vagy mire gondolsz?

A főmenű almenűjébe kell az inicializálnod…nem a mod beállításokban …így működnie kell

Srácok, mennyi lehet kb egy ‘Dicodes no 6’ tűzgomb gyári cseréje? 1millió kattintás után gondolom eléggé esélyes a téma. :thinking:

10ft …sokkal többet ki bír…(plusz 20euró posta)

Az 1 millió kattintás is már elég hosszú idő alatt jön össze. Nekem a két microban együtt van 100ezer kb 1 év alatt. Akkor az 1 millióig még van kb 9 év :blush:

3 kedvelés

Hát ki hogy nekem a legtöbb az 700ezer+ ez van napi használatban van 100ezres 60ezres 10ezres 3-4ezres …

5 kedvelés

A 700-ast mióta használod? Kellett javítani már?

4 kedvelés

En az enyemeket meg nem neztem igaz nem is olyan regiek. Kb 1-2 honaposak. Na, majd ranezek.

kb 7-8 éves modell…akár reális is lehet az 1millió

Nem tudom pár éve de ki küldtem felújításra tavaly mert belefolyt leves elokszidálta a csillag alaku pozitiv érintkező egyik lábát.Kapot újat kábeleket cserélték újra 13watt belevolt égve a képernyőbe azt is újat kapot 510 belseje új…gombot nem cserélték még jók.Ez volt cakkpakk 60euró…

3 kedvelés

lehet kapni újat is…

Nem én akarom megvenni csak szóba került.

2 kedvelés

ja Tamás kérdezz körbe…nincs bajuk aki meg békél a formával és azzal,hogy nagyon vastag 26650 való bele…és kb eladhatattlan mindenki az újabb szériákat szereti.

2 kedvelés

El kéne őket lassan küldened egy tísztitásra (én vállalom)

Én nem kérdeztem semmit körbe! :sweat::sweat:

Bocsánat azt hittem mert mindenki ezzel a no6-al jön ami nem gond.Azt hittem tőled indult.

2 kedvelés

Csak tőled kérdeztem,senki mástól!

2 kedvelés

Fura…vannak véletlenek…akkor Bocsánat!

2 kedvelés

Semmi baj! :pray::pray:

Én pedig a hsz-ed többi részére nyomtam a :+1: -ot :slightly_smiling_face:

2 kedvelés