Yihi, DNA, Dicodes chipes modok és egyéb apróságok

Ennyire jóknak bizonyulnak a Lost vape modok?

4 kedvelés

Igen, én kedvelem őket. Volt a kezemben mindegyik márka, attól függetlenül, hogy amúgy nem tehetem meg, hogy vegyek egy Danit. Szerintem a felső kategória 3 féle modból tevődik össze. Vannak a Yihi chipes modok, a dobogó 3. foka, mint pl a Vsticking, SX mini, Pioneer4you IPV, GTRS meg fene tudja mi még. A Yihit sok felé modba beletették. Aztán vannak a DNA chipes Lost Vape modok illetve a Quest-eket is ide sorolnám, a dobogó 2. fokára. Majd az első fok nyilván a Dicodes modoké! A Dicodes által gyártott modok, legyen az Dani, vagy a többi szinte ismeretlen gyártmány (a Telegonos a kedvencem :grin:) kb. örökre elbitorolta a dobogó felső fokát! A legpontosabb elektronika, precíz és gyors szerviz, ha arról van szó. De ezek ritkán romlanak el. Azt szoktuk mondani a Dicodes termékekre, hogy “örök élet + 1 nap” és ezt állják is. :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Dna elektronika jó de a test amibe teszik az lehet szar…És ne feledkezünk meg a StarPlat elektronikárol ami ugyan az a pontosság mint a Dicodes de a házak(modok)amibe teszik nem mind sikeres.Itt egy:

9 kedvelés

A testről nem tudok rosszat mondani, a Danik nagyon össze vannak rakva. De ezt ugyanúgy elmondhatom a Lost Vaperól, és a Vstickingemről is.

8 kedvelés

Nekem a lost vape modjaim mind tönkre ment ugyan az a hiba az aku rugó kilágyult le testelt és füstölt…csak a dna deszka uszta meg azóta fa testbe teszik a dolguk…

4 kedvelés

Nálam semmi ilyen nem volt. Bár már jó rég nem vettem modot. Valamiért bírják. :thinking:

4 kedvelés

Ez a paranormál volt meg a therion…

6 kedvelés

Therionnal az volt a baj, bár nem nálam, hogy az autós töltést nem bírta. Túl sok feszt kapott, és kisütötte teljesen. Nálam amíg volt tökéletes volt. Pharanormal szintén az autós töltés miatt problémás, de az csak rövid ideig volt. Aztán én be is fejeztem a drágább modok vásárlását. :slightly_smiling_face: A Dani pedig álom marad.

7 kedvelés

csak külön töltök aksit nálam rugó fáradás volt…

7 kedvelés

Addig álom míg egyszer csak megvalósul
:hugs:És kívánom hogy úgy legyen :hugs:

8 kedvelés

Azért vannak az álmok ,hogy megvalósítsuk őket.

7 kedvelés

Meglepjük a főnök asszonyt karácsonyra egy Danival… :smiling_face:

5 kedvelés

Te Robi! Nem tűnt fel, hogy mindent lát és hall? :blush::joy: ez így milyen meglepetés? :blush:

8 kedvelés

Én nem tévedtem… Viszont bárki lehet az a főnök asszony… :smiling_face::smiling_face::smiling_face::joy:

3 kedvelés

ki én??? :rofl: :rofl:

8 kedvelés

Miért is ne… :smiling_face: Ahogy mekanikus vagy, úgy lehetsz főnök asszony is… :smiling_face::joy::grin:

4 kedvelés

Egy Dani jöhet nekem is :blush:bár főnökasszony nem vagyok

5 kedvelés

Na ugye… Lesz itt jelentkező bőven… :smiling_face: :smiling_face: :smiling_face:

7 kedvelés

Nő a főnököd a kamionos cégnél? :thinking:

6 kedvelés

Jó akkor egy titán jut még nekem ? :grin:
Jobb ha @Vaperina_Kinga intézi helyettünk a takarítást,utánunk :hugs::hugs:
Nekünk az nem menne ,jobb ez így :stuck_out_tongue_winking_eye:
Megint rossz helyre írtunk :rofl::rofl::rofl::rofl:
Én kérek elnézést miattunk :hugs::hugs::hugs:

5 kedvelés