Dani vagy Dna?

Sziasztok.
Szerintetek a dani tud annyival többet mint egy dna?:thinking:
Egyre jobban beszéltek rá hogy ezek az igazán jók és hogy kell egy nekem is​:rofl:
Az tiszta hogy anyaghasználatban és összeszerelési minőségében feljebb van a dani mint a legtöbb dna.
De chip szinten is van annyi különbség amiért “megérné” kifizetni azt a 2x szorzót?:thinking:
Csak sima watt módot használnék pici előfűtéssel.
Nem sürgős, a vásárlást majd inkább jövő honapra tervezem, csak 1-2 infót szeretnék osszegyűjteni előtte.

4 kedvelés

Dani out of box, mindent a modon tudsz berhelni, a többi ízlés kérdése.

A csípp egy dolog, a mod minősége egy másik, a supportról nem is beszélve és a valós garanciáról. Ezeket kapod egy danival, ezért is az extra ár.

Pont most nézegettem miket lehente venni highend polcról és mindig oda lyukadok ki, hogy a daninál jobb árban nincsen semmi ebben a kategóriában.

5 kedvelés

Ha belefér, dani. Ha olyan kis csóró vagy, mint én, DNA :grin:

2 kedvelés

A legolcsóbb dna-s cuccok kb 50k-nál indulnak, ha csak nincsen leakciózva valahol, mondjuk egy dovpo nem olyan rossz vétel szerintem, ha nem riaszt el a számítógépes berhelés.

Azért ha valaki szeret turkálni a mod lelkében, a dna igazi kis vaper :tomato: !

4 kedvelés

Ahogy én olvasgattam dna, dicodes, yihi, kb ugyanazt tudja, itt már csak a körítés az, ami az árkülönbezetet okozza.

Mondjuk dnaból vannak kevésbé jól sikerült darabok, már nem emlékszem melyik, utána kell nézni.

Nekem a yihi annyira nem lett a szivem csücske, dna-s vagyok :grin:

3 kedvelés

Volt tobb Dna- s cuccom. Itteni javallatra mar a masodik danim van. Mit mondjak. Hat nem bantam meg. Meg az asszony javaslatara persze. :grinning:

3 kedvelés

Yihiről nem tudok nyilatkozni, mert nem volt, dna volt, de semmit nem állítgattam benne, nekem a dicodes bevált, csak a danin kívül nemigen van elérhető mod belőle, vagy ami van maradék, azok meg 2-3 dani árában mennek, ami agyrém egy pomházas modért. Magyarul nincs kínálat, még annyi sem, mint a többiből.

3 kedvelés

Én meg bütykölős típus vagyok. Jó az, ha bele lehet nyúlni

2 kedvelés

Daniba is bele lehet nyúlni, csak nem igen kell, de ez ahogy olvastam a dnanál is hasonló, egyszer beállítod, azt kész.

2 kedvelés

Nekem van (és lesz) mindkettő.

Dániel egy finom úriember, aki mindent precízen, pontosan elvégez, nem kell utána pakolni, minden a helyén van.
DNA egy huligán, csinálja amit kell, de meg kell neki mondani, mit és hogyan. Ha megmondtad neki, és jól mondtad, akkor megcsináltam.

Dánielt csodás kézbe venni, szép és letisztult, ahogy a dobozból kivetted.
DNA esetében nem mindegy melyiket veszed.

Őszintén én mindkettőt szeretem.

7 kedvelés

Elriasztani nem riaszt, de nem hiszem hogy nagyon sokat használnám.

Dna-bol egyelőre a thelema solot-t néztem.
A sima solo tetszik, jónak találom szóval az a legjobban kézenfekvő.

Van Dicodes, DNA és Yihi is itthon. Tulajdonképpen mindegyiket szeretem valamiért :slightly_smiling_face: kicsit bütykölgettem is az utóbbi kettő lelkivilágában.
Nagyon mellényúlni egyikkel sem lehet​:+1: de talan a Dicodes a legprecízebb elektronika és legstabilabb szoftver a háromból.

3 kedvelés

Sima Thelmam volt. Nem rosz ar ertek aranyban. Az aksi fedel lotyog arra keszulj.

Dovpo Riva DNA…nem ocsmány :grin:

image

Dovpo odin mini. Volt az is. Az minosegi.

Nekem mondod? :grinning:
Hibátlan

Nekem is van egy DNA verzió, csípem nagyon :+1: