Dicodes kibeszélő

Most lett egy nekem is ,és bevallom kezdem megszeretni​:blush:
26 ga SS huzallal 0.6 körüli tekeréssel egész klassz ízeket tudok kicsikarni belőle

5 kedvelés

Gratulálok! Probáld ki tc-be is hamár ez a legjobb tc

3 kedvelés

Lassan 2 éve vapelek​:grin:de még nem vitt rá a lélek ,el kellene kezdenem lassan.
De a jézuskának is írnom kellene Lécci,lécccci,lécccci…21700…fehér …így kezdeném :grin:

3 kedvelés

Nekem is a 21700-as modok a kedvenceim…Bár most egy 18650 jön Olaszországból :heart_eyes:egy ideje vadásztam rá… :grinning:

5 kedvelés

Egy ideje nézegetem ,de őszinte leszek…sajnálom rá:joy:skótnak éppen nem mondanám magam csak elég kerek összeg .
Nekem a 18650 úgymond kevés egy napra azért a nagyobb lenne az áldozat.

2 kedvelés

18650-est én is csak parádézni viszem amúgy a 21700al megyek…

4 kedvelés

És miaz a fehér?? :heart_eyes:

3 kedvelés

Dani 21700 :blush:nem f@sz méregetésként de tényleg ennyivel jobb mint bármelyik más mód?
Néztem videókat hozzászólásokat nagyon dicsérik mindenhol.

3 kedvelés

Jujj! mindjárt kapunk a fejünkre a traccspartiért​:joy:bocsánat​:blush:

5 kedvelés

Nekem a kedvencem a Dicodes igen annyival jobb…12év alatt ki próbáltam párat ha akkor lett volna egy csomó pénzt megsporolok a sok kínai vacak ami tönkre ment rengeteg pénz kidobás volt… a dna is jó de attól függ milyen házba van mert maga a ház lehet szar.Ami felveszi a verseny a Danival tudásba az a StarPlat elektronika ez orosz nem egyszerü beszerezni bár most már hozzá lehet jutni…1db-om van.

6 kedvelés

Akkor még gondolkodom rajta :grin:21700…ezüst …javítottam :smiling_face:

3 kedvelés

JAja ezüst…vegyed nincs jobb fém test halhatatlan elektronika…

5 kedvelés

Ha már van ilyen kategoria ide is át teszem:https://vaperina.cc/uploads/short-url/9LGQfTZHkf1ItU9xh6Fayyukirr.pdf

5 kedvelés

Khm…köszönöm,előbb utóbb téged kérdeztelek volna :grin: még neeeem,de alakul… :wink:

5 kedvelés

Pár napja ölöm é bódottá van :heart_eyes:
Próbálgatom a tankjaimat a Danin,azt vettem észre,pedig elég szkeptikus gyerek vagyok ,mindegy milyen tekerés vagy aroma van bennük sokkal jobb ízük van a dicodes technikával !
Akár a dohányosnak,akár a gyümölcsösnek !
Vagy csak bebeszélem magamnak ? :thinking:
Tényleg jobb :blush:

9 kedvelés

A minőségi elektronyika. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szerintem is jobb és eddig aki probálta a dicodes elektronikát mindenkinek ez a véleménye az ismerősők kőzűl…

5 kedvelés

Nem hittem tényleg hogy egy jó mod ennyivel többet tud adni,de már azt mondhatom…
Nem bántam meg ! :wink:
Ja !megragadom az alkalmat :blush: Köszönöm @Janos_Groszeibl :hugs:

5 kedvelés

Sok örömöd leld benne!! :heart:

Á, csak placebo :rofl: :smiley:

3 kedvelés