Milyen DNA/YiHi MOD-ot vegyek?

Másodlagos MOD-nak szükségem lenne egy olcsóbb készülékre, mint egy Dani.
Viszont a minőségi chipsetet, összeszerelést nem engedném el.
DNA-val sokat kell vacakolni, mire összeáll a dolog?
Jó lenne USB-C MOD, bár ha egyszer feltanítom, úgysem kell a csati.
Yihi SX Mini SL Class V2-t néztem.
ZQ Essent tetszik, de már régebbi ez a 75C chip.
90-100€ fölé nem szeretnék menni, tehát szűkös a keret egy ilyen jellegű chipre. Ha meg az összeszerelés vacak szintén nem éri meg, hogy széthullik a ház.
Volt már egy ilyen kérdésem korábban, de azóta módosult pár dolog.
Mit ajánlotok?

2 kedvelés

Szia! Teljesen jók a DNA-k. Sajna a SL v2 anyagminőségben már nem az mint a V1. ZQ-t még jó áron be tudod húzni Kínából! https://www.3fvape.com/vv-vw-mod/63761-authentic-zq-essent-dna75c-75w-tc-vw-vape-box-mod-full-black-variable-wattage-175w-1-x-20700-18650.html Ennyiért a lapkát nem lehet beszerezni!

7 kedvelés

Köszi!
Ezért szeretek kérdezni, tényleg jó ár. :slightly_smiling_face:
Majd figyelnem kell milyen szállítási móddal rendelem, hogy minimális pluszköltség legyen utána.

2 kedvelés

Szerintem ez a kérdés eldőlt.

Szerintem sokat ne töprengj mert 2 hét alatt elfogyott minden színvariáció. Már csak ez a full fekete van! De szerintem már ez sem sokáig!

Szia!
Teljesen jó a DNA szerintem is.Nem komplikált,és teljesen személyre szabható.
Viszont 90-100 Euróért nem fogsz találni DNA chip-es modot.

2 kedvelés

nálam ez a link nem ad találatot

3 kedvelés

Jac vapour series b dna kicsit többért talán még kapható.

3 kedvelés

Olyan 120 az alja,de nem sok van annyiért.Én ezt fixírozom már egy ideje:

Lassan elfogy minden színben :grin:

5 kedvelés
2 kedvelés

Közben javítottam a fenti linket is. :slight_smile:

2 kedvelés

Köszi Donát!

2 kedvelés

Lényeg 67 dodót bőven megér. 75c lapka is többe kerül! És így ha akarod van egy magyar nyelvű modod! :grin:

Az eredeti linkben volt egy átirányítás a shareasale oldalára. Viszont a shareasale -es promóció valamiért lejárt nekik és ezért nem visz tovább az ő oldalukra. A fenti linket is átírtam, elméletileg most működni kell neki. Lehetséges, hogy itt nálunk egy oldalfrissítés szükséges, hogy frissüljön a link. :slight_smile:

Donát valamiért nem hozza az oldalt!

Menj fel a 3fvape oldalra még van készleten ZQ igaz már csak full fekete. 66,99dodo!

Azért az a Jac nem egy főnyeremény azt tegyük hozzá! :thinking:

2 kedvelés

Dani alatt kevés főnyereménnyel találkoztam eddig. :sweat_smile:

3 kedvelés

Szerintem mindhárom chip jól szuperál. Csak a házat nehéz kifogni. Dani a legvállalhatóbb az tuti. DNA-ban szerintem vagy ZQ, vagy Odin Mini Lost Vape sajna már vállalhatatlan. Ami meg szép lenne az meg megfizethetetlen. Yihi ugyan ez. Volt az SL class V1 zseniális volt azt kijöttek olyan házzal ami gatya.

3 kedvelés