Dna vagy nem Dna?😀 Lost Vape Thelema

Sziasztok!
Új modot szeretnék vásárolni.
Ki is néztem magamnak a Lost Vape Thelema Solo-t!

Na most ennek a kis módnak két változata van, a Lost Vape által gyártott quest chip-es illetve a Dna chip-es.

Az lenne a kérdésem hogy mivel tud többet adni egy Dna mod, mint egy sima!?
Kutakodtam a témában és sajnos nem nagyon találtam számomra kielégítő választ :grinning:

Illetve akik használják ennek a terméknek valamelyik valtozatát, hogy vélekednek róla?

(Mtl kazánokat használnék hozzá ha ez számít :grinning:)

A dna a top csipgyártók egyike, minőségben, tudásban és testreszabási lehetőségben is agyonveri az összes budget csipet, persze ennek ára is van. Dna, dicodes, yihi, ezek top brandek, konkrétan ezek a legjobbak. Hogy ezek közül melyik már ízlés kérdése.

3 kedvelés

Ha nem TC-re kell, akkor egyértelműen quest. A dna fölösleges, ha nem használod ki, nem éri meg árban a 3x szorzó csak azért, hogy ott legyen, az alap ugyanaz.
Hmmm…vélemény…
Elég masszív, baromi nehéz kategóriájában, az akkufedélnek van cc. 0.5mm kottyanása(lehet vele élni, csak ez az egy bibije volt, de azt utáltam :grin:)

A quest chip is tud értelmezhető tc-t produkálni egyébként, alsó polcos lehetőségek közül az egyik legjobb, a mod nálam 8 hónapot futott nagyjából mindennapos használatban. Ha nem lett volna az összehasonlítás alapja a foxy one, akkor vsz. én se nagyon nyűglődtem volna ezen az akkufedél dolgon, de kézbe véve elég erős a különbség a foxy javára.

4 kedvelés

Nekem is van solom a sima nagyon szeretem érződik rajta az anyag.Az akufedélel kapcsolatban annyit kell csinálni vele hogy kicsit össze nyomod a markodban és meg is szünik a kottyanás :slightly_smiling_face:Egyébként nagyon elégedett vagyok vele.Már több mint fél éve használom rda-val is nagyobb teljesitményen de a 21700-nak köszönhetően elég jól bírja.Szerintem árához képest jó kis mod!Szerintem nem fogsz benne csalódni. :+1:




7 kedvelés

Azt a cc.35€-t megéri, jó darab. A fedél hosszirányba kotyogásan azért a nyomrogatás csak mértékkel segített, naponta kétszer biztos megmoccant​:grin: ilyenkor mindig ráncoltam a szemöldököm. Mondjuk ez legyen mindennel a legnagyobb probléma, de azért a jelenlétét rendszeresen éreztette a rohadék​:smiley::smiley::smiley::smiley:
De ebben a súlycsoportban nem nagyon jut eszembe jobb javaslat jelenleg.
A DNA már más kérdés, ott mást választanék

3 kedvelés

Nem tudom nálam teljesen megszünt a fedél mozgása azért írtam hogy így lehet orvosolni :slightly_smiling_face:De biztos készülék és készülék között is van külömbség :thinking:Nekem bevált.

3 kedvelés

Szia! Tökéletes választás egy DNA-s chipes mod. De javaslom más gyártó keresését. Lost Vape ár-érték arányban rossz választás. Ha elég a Quest chip akkor talán megéri az árát de DNA-ban pénz kidobás. Sajna 1-2 év után lesz egy jó chipped egy vállalhatatlan házban.

5 kedvelés

Úgy valahogy. Ha több pénzt akarsz beledobni, akkor ZQ Essent 75C jelenleg a legjobb ár-értékben talán

9 kedvelés

Köszönöm a válaszokat, akkor egy sima quest chip-es lesz a kiválasztott, mivel csak kanthal huzalokat használok :grinning:

1 kedvelés

Nekem a kanthal is finomabb Dicodes-sel,vagy a DNA-val :wink:
Ez csak az egyéni saját véleményem :smiling_face:

Azért van különbség. Sokat dob a testreszabhatóság is.De csak ezért nem biztos, hogy megéri a többletet.

1 kedvelés

Ez így van .
Ha nem eladásra (pénzszerzésre ) vesz valaki ilyen technikákat,hanem SAJÁT felhasználásra és úgymond “élvezi” a mod által keltett örömöt,akkor én azt mondom hogy megéri.
Nekem megérte többször is.(és a mai napig is meg van mind :smiling_face:)
Tudom KULÁK :rofl:

Leírtam már többször így csak röviden írom : nem érdemes szart venni a végeredmény csalódás lesz…és még drága is.

3 kedvelés

Nekem is megéri, de elvből nem turkálok más zsebében. Nálam a dna a fájdalomhatár, fölötte…inkább a kölökre költöm!:grin:

Én sem nézem kinek milyen a pénztárcája​:joy:
Tudom mire gondolsz,az enyémek 21 ,és 19 :rofl:

4 kedvelés

Az enyém még ovis. Lesz ez rosszabb is :rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Nekem meg mint az ogona sípok, csak majdnem egy oktáv távolsággal :slight_smile:
30,23,16 a “kicsi” a lány, a többit nem mondom meg :slight_smile: :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés

Teljesen megfelelő a thelma :+1:

Még egy apró, de fontos szösszenet! A DNA-s készülékek alapbeállításokkal vannak felvértezve így annak teljeskörű élvezetéhez pc kapcsolat szükségeltetik. Az EVOLV oldaláról ingyenesen elérhető Escribe alkalmazással teljesen személyre szabható ill. kiaknázható a chip tudása!

4 kedvelés

De csak az vegyen dna-.ás modot aki Pc-re is köti aki nem az vegyen danit…( @Zolika ) igaz? :slightly_smiling_face:

2 kedvelés