Lost Vape-k

Sziasztok.
Szeretném,ha segìtenétek nekem(sógoromnak általam)tisztázni a Lost Vape Grus,Grus Quest,Thelema Quest és Thelema Solo kérdést.
Én már elmondtam neki,de sajnos csak a magam 1xű módján,mert nem értek hozzá.
Tetszik neki is a Thelema Solo.
De Tamás videóját félreértette sztem és azt mondta,mégsem kell neki,mert Tamás azt mondta,hogy ugyan az a Chip(vagy mi)van benne mint a többi Lost Vape-ba(:face_vomiting:)
Próbáltam neki elmagyarázni,hogy az ő “nem jó” Grus-át már frissítették a Grus Quest-el.És ezt viszi tovább a Thelema Quest és a Thelema Solo is.Tehát a javítottat.
A lényeg,hogy azt mondtam neki,hogy nyugodtan rendelje meg a Solot.Nem lesz rossz,mint a régebbi Grus.

Jól mondtam?

El tudom ezt neki másképp magyarázni?

6 kedvelés

Mondd neki, hogy ez már 2.0-ás változat. És akkor színtiszta igazat mondod :slight_smile:

5 kedvelés

Azt kéne első sorban elmagyarázni, hogy Tamás nem ért hozzá! Nagyon felületes, ami nem egyenlő az egyszerűséggel. (Tehát nem egyszerűen magyaráz, hanem felületes.)

Precíz vezérlés, stabil teljesítmény, erőteljes élmény. Ez a Quest chipek első három jellemvonásra a gyártó szerint. A 2.0-t is ilyennek írták le. A sima Evolv DNA lapok is jók. De ennél valami jobbat, kifinomultabbat és erősebbet ígér a gyártó a Quest-el.

Bennem azért felmerül a kérdés, hogy az a baja Tamásnak, hogy “ugyanolyan chip van benne”, attól az számára rossz? DNA-ról beszélünk kérem! Az sosem marad alul, még ha jobbá tették a Quest-el, akkor sem!

9 kedvelés

Hát igen a számból veted ki a szót megint :slight_smile: Felületes elcsúszik dolgok felet. Nem lesz egy Dna . A repaly funkció az nagyot nyom azért a latba. De mindent tud amit csak tudni lehet ebben az árban tudni kell . Sőt még többet is . Én úgy próbálnám meg neki elmondani. Hogy ez a mod időt álló. Jól össze van rakva . Nagyon sok mindent tud a maga ár szegmensébe. Ha ezt a modod veszed és bármi másra van kedved nem vagy bekorlátolva . Hiszen van benne egy jól működő Tc . Ha több tankod van memória funkció . Kiválón méri az ellenállást. Az mtl eskenek is kedvez 20 wat alatt 10 ed vatonként lehet növelni a teljesítményt. De 25 mm a teteje úgy hogy akár lehet váltani egy dl között is . Tehát nem vagy behatárolva. Én ezt mondanám :slight_smile: Szerintem meggyőzőnek kéne hogy legyen.

8 kedvelés

Szia!

FT pontosan fogalmazott, azt mondta: ugyanaz a chip fogadja a tulajokat a Solonal, mint a Thelema Quest és a Centaurus Quest BF esetében. Tehát a másik két videóban megnézheti aki akarja, hogy mit tud.:wink: Nyugodtan vegye meg a kedves rokon. :smiley:

14 kedvelés

Szia Beatrix! Chip miatt veheti nyugodtan. Szerintem a Lost Vapenak nem a chip a leggyengébb pontja!:grinning::grinning::grinning:

6 kedvelés

Előbb is piacra dobhatták volna, mert akkor tuti ezt veszem.
Ha továbbra is így gondolkozik a gyártó és ilyen készülékeket dob piacra szerintem én tuti Lost Vape es leszek
Tankjaik amúgy milyenek?

4 kedvelés

Mi az a repaly funkció?
Valami ugrált vagyis ugrál a Grus-nál.Valami érték.Vagy nem annyit mutat… nem emlékszem már pontosan.Többeknek is volt vele itt ilyen gond vele.

Ahhoz képest írtam,hogy azt már kijavították nem?

1 kedvelés

Hanem mi a leggyengébb pontja?

2 kedvelés

A reaply a dna 250 c legjobb funkciója csak tc ben működik . Fogod a kicsike modod és szívod és ha pont jó volt az a slukk elmented a reaply ben és a következő slukkod pont ugyan olyan lesz időre hőmérsékletre mindenre egy nagyon jó funkció aminek meg is kérik az árát .
Tudom nem erősséged nagyon az angol de hátha

2 kedvelés

Én nem tc-zhetek​:cry:

1 kedvelés