Wotofo Profile RDTA – Mesh a családban

A műveletről magáról lemaradtam, annyit tudok róla, hogy mindenképpen szét illetve össze kellett szerelni a tankot (kipróbálni a szükségtelen RDA módot stb) és az összeszerelésnél nem voltak helyükön a sodronyok. Sejtésem szerint előbb a deckbe lettek behelyezve a kis huncutok és ezután lett rátéve a “tank”, közben pedig kicsúsztak a sodronyok a helyükről (eleve nem túl passzentosak). Így egyrészt meghajlottak a szorításnál, másrészt pedig tekeredtek is szabadon…
Kettőt kézzel (papírzsepibe fogva) sikerült észhez téríteni, középen fogva, a végeket tekerve, aztán fogóval picit megszorítva alakítva. Egyet pedig satu segítségével tekertem vissza. A végeken kiálló és végképp nem alakítható egy-egy szálat pedig óvatosan levágtam.
A deckbe pedig alulról tolva kerültek bele először, majd többször áthúztam rajta ebben az irányban, és remekül felvette a nyílás formáját. Ezután pedig felülről is megismételtem ugyanezt.
Szélesebbek maradtak a sodronyok, de ennek még örültem is, mert jobban kitöltik a vájatokat, nem esnek ki olyan könnyen immár, a feladatukat ellenben tökéletesen ellátják.

4 kedvelés