Voopoo Drag 3 pár slukk után magától kikapcsol

Sziasztok, van nekem egy voopoo Drag 3, a napokban azt kezdte el hogy bele szívok 1-2 és ki kapcsol magától de nem ír ki semmit, valakinek ötlet esetleg? Próbáltam más elemmel is de ugyan az a helyzet.

5 kedvelés

Szia, nálam is volt régen egy Voopoo készülék, ugyan ezt csinálta. Sőt volt kettő is, mindkettő ezt produkálta. Megoldást nem találtam rá sajna, elengedtem a kezüket.

8 kedvelés

Hát ez elég szomorú, egy éve van nálam, újonnan vettem, aztán egy hete ezt csinálta, próbáltam le frissíteni de semmi, kikapcsol és rém idegesítő.

4 kedvelés

Másnak is előjött ez a probléma, külföldi oldalakon utána olvastam.

4 kedvelés

Elég szomorú, lehet ma szét szedem aztán ki takarítom, ki tudja mi okozhatja, de ha gyárilag ilyen… Akkor inkább nem mondok semmit :smile:

3 kedvelés

Lehet megér egy próbát a szétszedése, hátha…

6 kedvelés

Kéri az újat… amúgy nekem sosem volt drag-om. Egyik havernem volt. Az övé is ugyanazt produkálta… ő is vett másikat.
Valszeg leves került a modba. Mert, gondolom, a 1 év alatt nem sokszor volt szét szedve, takarítás miatt…

6 kedvelés

Sajnos az összes Drag egy nagy kula műszakilag. :confused:

7 kedvelés

Egyszer sem volt szét szedve, de hát akkor is szomorú, nem pár ftos mód pedig, na de mindegy, majd veszünk másikat :smiling_face_with_tear:

4 kedvelés

Szomorú ennyi pénzért… :roll_eyes:

3 kedvelés

Igen, valamivel olcsóbb és elsőre vonzó cuccok ezek, jóval gyengébb elektronikával. Összességében nem spórolás.

6 kedvelés

Egyébként akkor milyet érdemes venni?

3 kedvelés

Szia!
Itt egy nagyszerű teszt Kingától,talán ez a mod lehet egy alternatíva.

8 kedvelés

Nem azt mondom, hogy majdnem bármit, de a népszerű modokról több szó esik a Vaperinán is.

7 kedvelés

Ha esetleg maradnál a Voopoo-nál, van egy tartalék Argus GT II-m . Talán 3 hónapos. Nem igen használom már, mivel rájöttem, hogy a single mod jobban fekszik, és abból is van 2db és ezek kiszolgálnak egyenlőre.

6 kedvelés

Még nem tudom igazából, lehet vissza fogok térni a single modhoz én is.

5 kedvelés

Ilyen készülékekre kettó év garancia,akkura fél év ha boltból vásároltad,persze ha megvan a számla :wink:

7 kedvelés

Már arra nem emlékszem honnan vettem, de utána nézek majd :smile: köszönöm szépen.

3 kedvelés

Eddig ahány webshopot néztem mindenhol csak 3 hónap garanciát vállalnak!? :thinking:

3 kedvelés

Ez egy darab shop garanciája.
Az oldalon kapható termékekre 2 éves garancia érvényes.

Folyadékok esetében csak az (egyébként minden más termékre is érvényes) 3 napos cseregarancia vonatkozik abban az esetben, ha a flakon sérülten érkezik. Ha a terméket már felbontotta, nem érvényes sem a cseregarancia, sem az elállás.

Akkumulátorok esetében fél éves garancia érvényes.
Ha 3 hónap a gari,akkor már a fene megette :grin:

6 kedvelés