Voopoo drag x pro

Sziasztok! A korábban részemről már említett Voopoo Drag X pro-hoz kapcsolódó lenne a kérdésem.
Nemes egyszerűséggel a készülék bekapcsolás után folyamatosan izzít. Ki van takarítva, nincs az érintkezőnél liquid.
Válaszotok előre is köszönöm.

1 kedvelés

Szia,ez szériahiba sokmindenkinél olvastam,egy idő után mindegyiknek ez a baja.

3 kedvelés

Köszönöm. És valamit tudok vele kezdeni, vagy mehet a kukába?

Őszintén? Sajnos szerintem könnyes búcsút kell vegyél tőle,nem hinném hogy @ChristiansenRone megjavítaná.
Nézz valami más márkát,de ne smokot.

Értem. Hát ez nem jó hír… köszönöm válaszod!!

1 kedvelés

fárasztó lenne minden szippantás előtt be majd kikapcsolni :smiling_imp::rofl:
Kukában a helye

Ez most mondjuk tény​:laughing:

Bocsássatok meg, ha már ittvagyok még egy kérdéssel fordulnék hozzátok!
Szeretnék kipróbálni pod készüléket.
Mtl felhasználás lenne mindenképp!
Tudtok esetleg valamit ami megbízható és az mtl kategóriában jónak számít, illetve jó ízt ad?

Szia
Ha párszor használt készülék is szóba jöhet akkor @Tivadar_Szocs ursa baby podját ajánlom. Ursa nanom van és nagyon jó, ennek pedig a lényege ugyanaz, csak a formája más.

https://vaperina.cc/t/lost-vape-ursa-baby/19915/1

Sziasztok !
Nagy Voopoo fan, …Voltam.
Az izzítós hiba nálam is előjött Drag X.
A másik Drag X készülékem , egy év után elkezdett kikapcsolgatni magától.
Hol izzítás közben, hol csak úgy , simán kikapcsol. Ez használat közben három négy slukk után szinte mindíg megtörténik. Firmware frissítés, akku ki - be, hosszabb egy hetes pihentetés, de semmi javulás.
Tudtok erre gyógymódot ? vagy ez is Kuka.
Ja igen, és Argus 2.-es készülékem is ez miatt pihen a szekrényben. (kikapcsolgat random).
Előre is köszönöm, Üdvözlettel.

Mi mást mondhatnék…"kis pénz, kis foci":smiling_imp:…mondjuk egy évet illő lenne kibírniuk így is.

Régebben nagyon sokszor nézegettem ezeket a drag x modokat,igazából még most is tetszenek.
De,ha ennyire megbízhatatlan működésűek,ráadásul,az árukat is jól megkérik,akkor sajnos számomra felejtősek.