Voopoo Drag 3 pár slukk után magától kikapcsol

A kapugarancia se csak nyílászárókra van :grin:
(Tudom, 3 éve szétment a sliccem :roll_eyes:)

5 kedvelés

Melyik ez a shop? Csak hogy én is tudjam! :grin:

2 kedvelés

Eliq… ott ezt írják.
Ha ők hazudtak,akkor én is :joy:

6 kedvelés

Azokra az is a reális!! :rofl: :rofl: :rofl:

3 kedvelés

Mondjuk ők nem is adják olcsón ugyan azt a terméket, mint amit máshol majdnem féláron megkapsz. Persze biztos vannak akcióik is, amit ki kell fogni. :slightly_smiling_face::upside_down_face:

2 kedvelés

De biztosan termékfüggő is a gari. Valamire csak 90 nap valamire 2 év gari van. :grin:

2 kedvelés

Söt, ezt tartom valószínűnek, hogy termékfüggő a garancia. A nívósabb termékekre biztos adnak 2 évet. :grin:

2 kedvelés

Egy Dicodesre több van :grin:de azok ritkán romlanak el :smiling_face:

5 kedvelés

Ha elromlik akkor meg úgyis kuka!! :rofl: :rofl: :rofl:

2 kedvelés

Dehogyis ! D bácsi megcsinálja :smiling_face:
Olyanok mint a Zippo,örökgarisak :smiling_face:

6 kedvelés

Szerintem ezen a szinten kell,hogy legyen olyan szervíz háttere a cègnek,hogy a garanciális idő lejárta után is foglalkozzanak egy esetleges javítással.

5 kedvelés

Szervusztok !

Valamikor réges régen leírtam, nekem annak idején volt 3 voopoo készülékem , sajnos mindhárom készülék ugyanezekkel a hibákkal ment a kukába. Félreértés elkerülése érdekében soha nem nem használtam egyiket sem pod fejjel, csakis 510 átalakítóval, soha nem folyt bele anyag a tankból. Megtanultam a leckét, kerülöm a voopoo termékeit nagy ívben. Amíg a gene (censored) chip lesz benne én biztosan nem veszek tőlük semmit. Peace !

További szép napot mindenkinek !

6 kedvelés

sajnos én nem tudtam hogy ennyire rossz minőségű lehet, megtetszett azért vettem, meg azt hittem jó fajta, de ezek szerint nagyon nem, legközelebb normálisat választok.

6 kedvelés

Én is beleszerettem a kis kézhez álló formába, de sajnos el kell engedni…
fehér tamás csinált róla videót, persze istenítette ahogy kell, tudni kell tamás pénzért bármit… Nos azóta tamás le van tiltva nálam minden platformon, ahogyan az ilyen embereket kell.

10 kedvelés