Voopoo Drag x

Sziasztok!
Van 3 db Drag X-em, és mind használhatatlan. Kettőt már be sem tudok kapcsolni. A harmadik még működik, de mintha akku problémája lenne: elhalványodik a kijelző vagy random kikapcsol.
Lehet ezekkel kezdeni valamit? Vagy kuka? Estleg valakit tudtok ajánlani, aki a 3-ból egy használhatót összehoz?
Amíg működtek, addig nagyon szerettem. Jelenleg adapterrel használom a podokat egy régi Pico-val :slight_smile:

Köszönöm!
Barbi

2 kedvelés

Kéz csókolom Barbara !

Sajnos én is belefutottam , nálam 3 termék ment a kukába ! A firmware frissítés sem segít a problémán !
Én már nem veszek a hátralévő életemben voopoo terméket !

3 kedvelés

Nekem az argus prom halt meg. Sajnos ez egy elég alap voopoo betegség. Én se javasolnám a voopoo módokat, podokat most.

Vmate és Too, évekig mentek. A Vmate mai napig szolgál. :thinking:

5 kedvelés

Inkább a komolyabb igénybevételt, belefolyást, stb. viselik nehezebben szerintem. (Való élet stabilitás) Erősen vigyázva tuti többet elmegy, vagy szobában vigyázva használattal.

1 kedvelés

Értem ! Nálam soha nem folyt bele semmi , a saját pod fejjel soha nem használtam csak RTA tankok voltak rajta 510 átalakítóval ! A lakásból nemigen ment egyik sem sehová , arra van munkás mod több is ! Akkor mi lehetett a baj ? :thinking: :thinking: :thinking:

2 kedvelés

Akkor sajnos az ingadozó összeszerelési minősége, nálad. Kifoghattad a legrusnyábban összeforrasztott szériát… :roll_eyes:
@Vaperina_Kinga régebbi példái még böcsületesebben lehettek megépítve…

1 kedvelés

Tény, hogy nem mai darabok. :thinking:

4 kedvelés

Az újakban ijesztőbb pcb-k vannak, sajnos, silányabb forrasztás, vackabb gombok, és gyengébb akku-rugólemezek.
De ez általános gond…láttam pár modbelsőt.

4 kedvelés

Én is megfigyeltem, hogy a Drag X igencsak ingadozó, ha stabilitásról beszélünk. Sokszor előfordult, hogy nem akart akksi csere után bekapcsolni, vagy gondolt egyet és kikapcsolt magától, szóval kevésbé érzem megbízhatónak ezt az első generációs Drag X-et. A többihez sajnos / szerencsére nem volt közöm. :slightly_smiling_face:

Szia. nekem is ezt csinálja. Sajnos és ez a második már ez most drag x plus.
Soha tőbbet nem veszek egy …r!

1 kedvelés