Visszatérés a Dl korszakhoz?

Üdv MINDENKINEK!
A szituáció a következő!
3,5 -4 évig éltem a DL korszakom,de kb 6 hónapja MTL-ezek! Csak gyümölcsös liquideket használok!
Kiprobáltam pár rta-t,többféle tekerési setupot,de valahogy sosem találtam azt az érzést mint anno a DL nyújtott! A DL-ről azért álltam át,mert sok lötyi (akár napi 15 -20ml) is elpöfékelődött! Azon gondolkodom hogy lehet visszatérek DL-re! Ha visszatérek akkor,ki milyen single coilos rta-t ajánlana,ami (tudom egyénfüggő) nagyon pöpec gyümölcsös liquidekhez? Nem desszert,nem mentolos,nem hűsítős,hanem csak gyümölcs!

Szia!
Ha nem csak single coil játszik, akkor itt egy írás a gazdaságos és akkumulátor kímélő, ellenben ízben fenomenális, mesh opcióhoz, @Kabak úr tollából:

Amióta olvastam csak így használom őket és bizony bevált, nem is kicsit! :slight_smile:

Ui: Nekem Wotofo Profile RDA-m és RDTA-m van, de volt Unity és Profile M RTA-m is, mindegyik íz- és gőzbajnok kazán.

1 kedvelés

Köszönöm szépen!

1 kedvelés

Igazán nincs mit! A Unity RTA-t leszámítva, igen jó barátságot ápolok a Wotofo márkával. :slight_smile:

1 kedvelés

És milyen ízvilággal?

Dohányos opciót nem igazán használok, gyümölcs hegyek és néha apró desszert beütés, most ők várják a sorukat:

3 kedvelés

Full vg vel öntöd fel?

Ezt a hármat most azzal öntöttem fel, jelenleg a szekrényben pihennek türelmesen, én már kevésbé vagyok az! :grin:

Még 3 kép, hátha segít a választásban!? :slight_smile:



5 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.