Dl Dilemma

Sziasztok. Keresek jó izvissza adású dl rta-t. Amik a jelőltek most: Blotto single/Arthemis/Mato/Brunhilde/Wotofo Profile nem tudom hogy van e ezektől jobb esetleg ha tudja valaki ne tartsa magában köszönöm :slight_smile: S csak single érdekell egyenlőre!!!

1 kedvelés

Szia!

Nálam DL vonalon az Augvape Intake az egyik kedvenc.

2 kedvelés

Szia!

A Wotofo Profile kettő RTA-jához volt szerencsém, Unity és M. A Unity igen jó ízeket ad vissza ellenben egy igazi “rémálom” a vattázása (a folyás sajnos igen jó barátja), az M ellenben igen kicsi ebből kiindulva szuper ízeket ad vissza, felső levegőzésű így szinte sohasem folyik meg, szerintem vattázni is jóval egyszerűbb, az egyedüli hátránya a töltésnél detektálható, az a kis gumi bizbasz kifejezetten idegesítő és könnyen kimozdul a helyéről.

Remélem tudtam valamennyit segíteni?! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia.
A pandora eclipse nagyon jó kis kazán.
Nagyon jo a iz vissza adása, pofon egyszerű a vattázása,tekerése. Termeszetesen van hozzá előre gyártott coil.
Nekem van egy és csak jo véleményt tudok rola mondani.
A yachtvape egyébkent elég jo cuccokat gyárt.
A YouTube on fehér Tamás csinált róla videót.
Ajánlom. :+1:
Nagyon jó kis dl kazán, single coil .

3 kedvelés

Szia @Csipulas a Blotto-t nem ajánlom mert amit sokan nem tudnak róla hogy a vattátt a vattaárokból kilöki a vákum :point_up:ízre 1-10-ig skálán én 7- est adnék neki … Profile azok jó rta ,rdta … Eclipse is jó ízvisszaadással rendelkezik…én momentán Walkyre mini,qp Violátort ajánlom azok minőségi rta- knoncs velük macere stb…

2 kedvelés