Nem mindég jó a DL-ezés!?

Üdv,hölgyek/urak mai témám a DL-ezésel kapcsolatban fogalmazódott meg bennem, nem tudom ki hogy van vele de én soha nem használtam MTL-gépeket, kemény DL-gépel kezdtem 6mg nikotinos bájitalokkal, és még mindég ezen a pályán vagyok, viszont mostanában egyre jobban kezdek az MTL-vonalra húzni, jól esne egy szűkebb MTL-hatás,kisebb gőzök, stb… valahogy azt érzem már, a DL-inkább így hobbinak maradna az MTL-vonal pedig a főgőzöléseknek, nektek volt ilyen időszakotok? vagy hogy DL-ről MTL-vonalra tértetekát? vagy épp fordítva.

3 kedvelés

Hali! Pont ugyan ebben a cipőben járok,hogy mindig is Dl-eztem viszont mostmár kiszeretném próbálni az MTL-t.Hiányzik a dohányzás érzet.(Az a büdös füst egyáltalán nem :grin:)Leginkább gyümölcsös ízeket próbáltam Dl-be szóval most inkább átállnék a dohányosokra + plusz valamilyen íz mellé mondjuk karamell.Valaki valamilyen tippet tud adni milyet érdemes kipróbálni? Kezdő RTA MTL tankokat is írhattok,én pl a Steam Crave Classic MTL-t néztem.Esetleg van tapasztalatok róla?Előre is köszi​:grin::grin:

3 kedvelés

Én soha nem dleztem, viszont én meg ahhoz kaptam kedvet. :grin:

7 kedvelés

https://www.aromaparadise.hu/journey-classic-grampas-cream-24ml-aroma?keyword=grampa

Mtl kazán? Hát készülj fel, van egy pár. :rofl: Ha a klasszik szűk mtl élményt keresed…

3 kedvelés

Pont nézegettem ezt a liquidet illetve a kékvillamost is.Biztos nagyon finomak​:grin:.Hát igen van egy pár de kb 2-3at ismerek és annyi​:joy:

2 kedvelés

na akkor nálad is eljött ez az időszak, én is keresem a cigisebb feelinget ki öregedtem ugyérzem a nagy gőzfelhőkből :sweat_smile: :sweat_smile:

4 kedvelés

hát akkor sok sikert, remélem tetszeni fog.

Szia èn mindkét vonalon gőzölök, nagyrészt dl,de mtl- em is azt akkor szoktam leginkább ha nagyobb tàrsasàgban vagyok ès nem akarom beteríteni őket gőzzel…,azt kell hogy mondjam èn a 9 èv alatt igen is nèha jól esik az mtl is azt igaz hogy dohànyos liquvidet szoktam bekeverni … tehát nincs nagy kőben vèsve hogy nem lehet mindkét vonalon gőzölni​:slightly_smiling_face: Ahogy èrzi az adott pillanatban az ember azon a vonalon eregeti a gőzt :wink:

5 kedvelés

Ha dohányos aroma. Még keveredik,de konkrétan hamutartó szaga van. Nem " olyan mint" ,hanem konkrétan az. Ízre még nem tudom,első próba lesz,ha kész
https://www.aromaparadise.hu/la-tabaccheria-baffometto-10ml-aroma-hell-mixtures-line

3 kedvelés

MTL-el kezdtem, 18mg-al aztán jött a szűk DL, aztán a levegős DL, majd a levegős MTL, most meg kúszok vissza a classic MTL felé. Szerintem ez ilyen hullámvasút, csak nálam évekig megy felfelé, majd évekig lefelé. :joy:

DL-be gyümölcsösöket, mentolosokat szoktam. Nagy kedvenc volt az OBS Engine, dual coilos csoda, és az Advken Manta, szintén dual coilos. Ízbajnok tankok voltak. :slightly_smiling_face: De majdnem az összes Zeus RTA megvolt, na jó, csak az újak az X utániak már nem. A Zeusok is kedvencek voltak. Nem beszélve a sok DL RDA-ról.

Taifun GT4, QP Gata voltak a szűk DL vonal nálam. Meg mellette meg sok tank megfordult már. Ezeket szűkítettem, aztán jött a Damnvape Fresia, ami maradós lett. Szűk MTL-re Expromizer V4 volt, később a V5, bár az levegősebb. Ami hasonlóan szűk volt az a Stream Crave Glaz Mini. Meg egy csomó eszembe sem jut most. :joy:

Egyet kerüljön el minden MTL-es, a Kaees Alladin-t. Borzasztó rossz volt az íz visszaadása.

7 kedvelés

Én már átestem ezen :sweat_smile:
Úgy másfél éve kedvet kaptam az MTL-hez. Azóta gyakorlatilag átálltam. Van néhány DL tankom, azokat megtartottam, ha úgy hozza kedvem (szokta), de egyre furcsább DL-zni.
A kivonatos liquidek nagyot dobtak a dolgon. Sőt mostanában egyre szűkebbre veszem az MTL-t is. Az irdatlan gőzök viccesek, de már nem nyűgöznek le. Nem szempont, mint ahogy nagy és színes kijelzők sem :rofl:

5 kedvelés

10év MTL után fél éve szűk DL (0.6 Ohm) + mellette MTL is megy…vagy csak MTL-ként szívom a DL tankból…Ahogy éppen jólesik. A hatalmas gőzfelhők eddig még nem vonzottak, de nem mondom, hogy soha nem is fognak :slight_smile: 3mg-os levest tolok vapetechnikától függetlenül…TH azért legyen (bár már nem torokszaggató), viszont az íz sokadlagos szempont.
Találtam 2db jó tankot…Ammit MTL, Intake DL…szóval már csak egy mindenre IS jó, kompakt mod-ot kutatok.
Tényleg ha már itt tartok, használ(t) valaki Wismec - Reuleaux RX GEN3 Dual Mod-ot…chat-ben írhatna pár mondatot a tapasztalatáról :slight_smile:

4 kedvelés

Ez így a tökéletes

aztaa volt kinálat akkor rendesen, DL-ezést én sem hagynám el, visszont mostanában sokszor jobban kívánom a szűk MTL-hatást nagyobb nikotin mennyeséggel

2 kedvelés

Ha jót szeretnél, személy szerint Expromizer-t szoktam ajánlani szűk MTL-re. Van jobb is ennél, de szerintem ez is hozza a szintet. Még ami biztosan jó, az a Berserker V2, Berserker V3, azaz a B3, és a Stream Crave Classic. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Én is DL-ezek 6mg-os löttyel napi jó sok leves a fogyasztásom. Elgondolkoztam én is valami MTL gépen, de az a baj félek attól hogy kevés lenne. Ti mit mondtok erre? Nikotinsóval kéne nyomatni az MTL-t?

3 kedvelés

Akár egy magasabb nicsó, én pl hybrid nic-et használok, úgy megvan a TH is.

Ez a hibrid dolog nekem még új :smiley:

1 kedvelés

Nic só és sima nic keveréke.
Az UltraBio-nak van gyárilag ilyneje, de én is magam szoktam keverni. A lényeg, hogy nem olyan kaparós, de azért mégiscsak van némi TH-benne.

Utánajárok ennek, köszönöm :slight_smile:

1 kedvelés