Vélemény kérése: Smok X-Priv 225W Kit + TFV12 Prince készülékről

a vapefly cotton cloud (1.5m-es) végét pödröm, áthúzom és csak egyszer ott vágom ahol kiadja…tehát nem vágok előre le semekkorát. Ez így gazdaságos. Oké, a pödört részt is vágom utólag, de az kevés.

5 kedvelés

Nagyon-nagyon szépen köszönöm a gyors reagálást, a tanácsokat, ötleteket, fantasztikusak vagytok!
:smiling_face_with_three_hearts:
Örülök, hogy rátaláltam a csoportra, igyekszem felzárkózni és hasznos tag lenni.:smile:

Köszi szépen mégegyszer!

Legyen szép estétek!:blush:

6 kedvelés

És Fehér Tomit is csak háttal nézd mert neki minden góóól​:rofl::rofl::rofl:

Szerintem én már most is háttal nézhettem, mert halvány foglmam sincs, ki az.:rofl::sweat_smile:

Ez úgy működik, h olyasmit kell csinálni, amit még senki más nem csinált… Na erre bemozdul az egész világ szeme… Mert ha egy mindennapi dolgot csinálsz, arra senki se figyel fel… És ez a lényege az egesz youtube-nak, a nézettség… :blush::sunglasses:

3 kedvelés

Értem. Tehát azt javaslod, készítsek egy vattázós videót, ahol normális mennyiségű vattát használok fel és tuti a siker, mert ilyen nem lesz mégegy :rofl:

2 kedvelés

Mint ahogy a sas kabaré egyik adásában, miből lesz a sztár, abból h bevállalja az extrém dolgokat is… Pisikakiböfibuki…

Ugy kell majd vattázz, ahogy még senki sem csinálta. Na, erre bepöccen mindenki… Tegyél egy próbát… Aztán majd, csak így folyik be a zsé az ajtón, amit a nézettségért kapsz majd… :sunglasses::joy:
Csak vicc volt… :blush::grin:

2 kedvelés

Dávid videói nem a nézettségről szóltak. Több tiszteletet az öreg vapereknek.(Neki pláne)

6 kedvelés