Vége mindennek

Ettem egy bográcsos kajából. Egy reccsenést hallottam, aztán olyan késztetésem volt az agyamig nyilalló fájdalomtól, hogy a zárt ablakon keresztül ugorjak ki a 2. emeletről. Kiöblítettem a számat, találtam egy kavicsot, de semmi különös. Elmúlt a villám, folytattam a kaját. Ahogy jött a kenyér, megint jött a villám az agyamba. Utána mindig. Első alkalommal irány a fogorvos. Még meg is röntgenezte a szóba jöhető részt, semmi. Kicsit kopottak a fogaim, a felszínközelben van az idegszál, vegyek szenzodűnét, majd megnyugszik. A következő két hétben már csak májkrémet, krémsajtot, krémtúrót és kefírt tudtam nyammogni és krém leveseket. Bejelentkezve új fogorvoshoz. Időpont 1 hét múlva. Megyek, de már lóg rajtam a gatya. A feleségem megjegyzi, ilyen szakadtan nem tetszem már…Fogorvos megbetegszik, új időpont 2 hét múlva. Közben hibafeltárás, alapból hibátlan nagy őrlő hosszábban ketté van törve. Megérkezek a fogorvoshoz, -7 kg. Azt mondja, ilyet még nem látott. Mondtam, én sem b@sztam még így rá. Hát ezt nem lehet ragasztani sem, mert a gyökerek is kettétörtek. Majd ki kell szedni. Na. nem tudott úrrá lenni a fosás rajtam annyira, hogy beleegyezzek a majdba. Kértem, hogy ez legyen tüstént, mert rántott húsról álmodom. Kiszedte. Hazafelé betértem egy kocsmába, 1 dl vodka fertőtlenítés, aztán irány a bolt savanyú uborkáért, utána a hentes a húsért. A többit már nem sorolom, de a módszer a fogyásra a táplálékkal tuti tipp.

3 kedvelés