Vatta super sorb

Nekem akkor is megy :grin:

Én a vaskosabb vattát meghengergetem az ujjaim között és bemegy. Nyálazni sem kell :sweat_smile:

Én a cotton clouds-ot félbe szedem és csak annyi megy a 2.5ös tekerésbe…MTL-hez és 22watt-os DL-hez is oké.

1 kedvelés

Nekem is azért ment ám át a Super Sorb a kettőfeles magon, mert el van csorbulva a csavarhúzó vége, így kicsit lazára kell hagynom a tekerést, hogy egyáltalán ki tudjam húzni a csavarhúzót. De amúgy meg 3as magon is tuti a Sorb. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Úgy hatolok be a 2.5 tekerésbe, hogy előtte megnyálazom. Az ujjbegyeimet. Mutató és hüvelyk, ez fontos.
Gyengéden belesimogatom a végébe, körkörös mozdulatokat írok le. Gyengéden, meg ne törjem a kialakult hegyes merev részt.
Lágyan összecsípem, sodorgatom, érzem, mikor a jó.
Amikor kihegyesedett, és kellően merev a vége, betolom finoman. Amikor bebújt, a hegyére koncentrálva, finoman húzkodom, sodorgatom, majd amikor már átbújt a kritikus részeken, tekerő mozdulatokkal húzom bele, majd amikor késznek érzem, visszatekerem, elernyesztem.
Kicsit még igazgatom, szimmetrizalom, nyesem, majd spriccelek rá valami finom liquidet.

Más vattáknál is működik :+1:

Pontosan így csinálom én is, csak előtte egy picikét vekonyitok rajta :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

jól be hatolsz akkor az a lényeg itt értjük mi​:sweat_smile::grinning::grin:

Megjegyezném, csak az új tekerés szoros, aztan egyre könnyebben megy bele. Én erkölcsileg nem cserélgetek ugyanolyan sűrűn, mint az aktus maga.

1 kedvelés

Ez mindenkinél így megy szerintem. Csak nem reklámozzuk, hogy benyálazzuk a végét. :joy:

Wait!Ti nem szárazon szoktátok?:flushed:

Hmmm, szerintem ez azon kevés helyzetek egyike, amikor szárazon jó csak. :thinking:

1 kedvelés

Az én technikám: megpödröm a végét ízomból, belecélzom a lyukba, ha nem megy át az eleje, pödröm, gyurom még, ha egy picit átlóg, akkor csípesszel átcibálom, amíg jön, ha már elég átjött, hogy két kézzel meg tudjam fogni, akkor pedig indul a kötélhúzás. Közben anyázok.

Pont ugyanígy :clap:

Csak a sorbot kell anyázni, akarom mondani nyálazni, mert az tömör. A Cotton Cloud’s szinte magától bemászik. :joy:

Most elképzeltem, ahogy a lábacskáival halad befelé, óvatosan megtapogatja a tekerés belsejét: Á, ez egy clapton - és húzódzkodik át rajta, mint egy cuki kis hernyó.
És akkor jössz egy ollóval és nyissz :sweat_smile:
Szadysta módon :rofl:

És ugyanolyan jól teljesít mindkettő utána :wink:

Igen. És egyre hangosabban kuncogok, majd mindkét kezemet az égbe emelem, felnézek, és csak nevetek miközben vérben forognak a szemeim… :joy:

A Sorbra nem mondanám. De csak a fémdobozos ilyen. Egy idő után nem hoz ízt. A papírzacskós a fiúk szerint kiváló mint a dobozos az elején. :slightly_smiling_face:

És villámlik is :rofl:

Akkor összegezve: a cotton clouds sokkal jobb és könnyebb vele dugni is! Szerintem nincs több kérdés :joy: :rofl: :joy:

1 kedvelés