Betörtem bishopot 🙂

Elsőre azt hittem szuper vagyok és szuperül sikerült bishop építése. Fél tank erejéig így is volt. Aztán elkezdtett a liquid minden szívásnál a drip tippen keresztül távozni… a számba. Ez 2.5 mag, brutál sok vattával, 1.0-ás levegőzők. Aztán cseréltem a vattát kevesebbre, ugyanez maradt a helyzet.
Második tekerés 2es mag 0.8-as levegőzőkkel viszonylag kevés vatta. Rotyogott mint valami leves és jött fel megint a liquid.
Újabb tekerés 2-es mag, viszonylag sok vatta, és 1.2-es levegőzők.
Most azt mondom, így tökéletes, remélem a második töltés után is ilyen marad :slightly_smiling_face:




13 kedvelés

Szia Éva! Szerintem ha a tekerés irányába a vatta tetejét megvágod tökéletes lesz!

Kevesebb maradjon felül? :thinking:

1 kedvelés

Mondjuk ez nagyon érdekes, én 2,5 re tekerek de én még ilyet nem tapasztaltam, akárhogy is vattáztam!

3 kedvelés

Látod, én az elronthatatlant is eltudom rontani :joy: szerintem a levegő lehetett kevés hozzá…
De azon vagyok, hogy a végére jó legyen!

Az a lényeg telibe cseppenjen rá a delej. Úgy egyenletesebben szállítja a levest!

5 kedvelés

Oké, így már kezdem érteni mire gondolsz :slightly_smiling_face: köszönöm @Elek_Segits, kifogom próbálni!

3 kedvelés

Esküszöm arra gondoltam, hogy gyorsan szívod, ami lehet is, nem tudja elporlasztani, vagyis nincs ideje! De ez csak egy ötlet

Igen, lehet! És a kevesebb levegő miatt erősebben is szívtam

Akkor megvan a megoldás! :kissing_heart:

Lényegében a felső résszel azt kéne elérnek mint az oldalával. Azért szokták mondani hogy gérbe vágod azt szájé!

Na ezzel most megint jól össze zavartál :joy::joy::joy:
Rá kellett keresnem mit is jelent a gérbe vágás :slightly_smiling_face::upside_down_face:

4 kedvelés

Pont tegnap próbáltam ki először a ferdén vágást az Augvape Intake-ben. Eredmény: kb 5percenként dry hit…amit egy top cap ki-be csavarás orvosolt ideiglenesen mindig…ne kérdezzétek, halvány dunsztom sincs miért :grin: Ma meguntam, újravattáztam a szokott módon…azóta világbajnok, ahogy mindig. Legalább kipróbáltam a ferdén vágást is…úgysem hagyott volna nyugodni :joy:

2 kedvelés

Kedves ismerősöm kimondottan ezért vett egy trimmelő ollót. Én annyit nem játszok vele. Mikor a végét szintbe vágom vízszintesen elvágok a tekerésig mindkét irányból és ennyi!

Azért egy próbát teszek majd :slightly_smiling_face:

Modjuk érdekes, de nekem soha nem volt ilyen gondom, és nem vágom gérbe, esetleg ha nagyon vastag a tetejéből lecsípek egy kicsit, szerintem @Peva71 nél a szívással lesz a gond, nincs idő porlasztani a levest mert felkapja a szívással!

1 kedvelés

Hát az szívás!:rofl::rofl::rofl:

mert a “tekerős csajok” makacsok és határozottak :grin::+1: :heart:

Ne az legyen már a vége, hogy szívni se tudok :thinking::upside_down_face::joy:
Egyébként valószínűleg igazad van, túl erősen szívtam a kevés levegő miatt

8 kedvelés

Dehogy is, inkább nagyon is tudsz, ezek szerint! :joy: