Tekergetés :)

sziasztok, ma reggel nekiálltam vattákat-huzalokat tesztelgetni :slight_smile: (MTL)
Nálam a nyertes párosítás ez lett, intenzív íz és kellő mennyiségű gőz.
huzal:
Coilology Ni80 MTL fused clapton 2*30/40GA 3m
70 ft./tekerés

vatta:
Super Sorb cotton cord
tekerés 2.5 mag, 5-8 menet tanktól függően.
30 ft./ tekerés
ja és Várdai IstvánIspy köszi a tankot nagyon szuper :slight_smile:

15 kedvelés

Ezt az almáspitét nagyon rég kiakarom próbálni!

1 kedvelés

nem rossz, de nem estem hanyatt tőle, almát nyomokban tartalmaz inkább a fahéja a tolakodó. Még adok neki esélyt csak párnapos :slight_smile:

2 kedvelés

Középső levegő gyűrűt tekerd eggyel kisebbre mint az alsót.Lehet ugy finomabbnak fogod találni a rendszert.

3 kedvelés

köszi, jobb lett :slight_smile: a felsőt én zártam, az is változtat íz ízén ?

1 kedvelés

A felső csak fals levegőt ad a drip tipre,hűvösebb lesz a levegő ,semmire se jó :rofl:Eggyetlen egy liquidnel vettem eszre vele íz változást ,vagy a pinkman vagy a red astaire,de nem szoktam már gyumiseket szívni ,nem kiserleteztem azota,elzárva van nálam mindig.

2 kedvelés

köszi, pont érik a red astaire majd megnézem :slight_smile:

1 kedvelés

Ettől félek Én is , hogy inkább a fahéj dominál!

1 kedvelés

nincs bajom a fahéjjal, de de arra ott van 1000 másik aroma

1 kedvelés

Nemrég hozta a futi a Super Sorb-ot. Annyian mondták, hogy jó, gondoltam kipróbálom. Neked eddig hogy tetszik @Bakman1971? :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

@Vaperina_Kinga meg sem közelíti a Vapefly Cotton clouds-t​:wink::kissing_heart:(Kicsit megbántam,hogy rendeltem,mint ahogy a Titaniumot is megbántam​:joy:de majd biztos jó lesz még 1x​:wink:)

1 kedvelés

nekem nagyon bejön, pont 2.5-3 tekerésre találták ki

3 kedvelés

Szia @anon88785338
Csak érdeklődésképpen kérdezem,miben jobb a Vapefly vatta mint a Sorb?Mert pl a másik ami itt ajánlott Pro Cottont a Sorb ízben és használhatóságban átugorja a Rayonról már ne is beszéljük,amit igaz nehéz jól használni,de az meg nálam mindent is visz​:thinking::grinning:

2 kedvelés

Nem “szálkás” a Vapefly.Könnyű bánni vele.Nem lógnak ki a szálak.Nem tudom másképp fogalmazni.A Sorbból olyan,mintha centinként jönne le szál…bocsi,ha nem vagyok érthető.:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Laza szerkezetű. :thinking: Nekem ezzel sokat segítettél. :blush:

1 kedvelés

Én ha ide ér a futár majd a bp vatáját fogom tesztelni

2 kedvelés

Mindent értek csak valahogy az idő múlásával meg a sok sok vatta fajta próbállgatása és tesztelése után bőven arra a köv.-re jutottam,hogy sem a dolgozhatósága sem az esztétikája sem a puhasága vagy éppen sprődebbsége nem mérvadó egy vatta minőségének,ellenben az ízvisszaadása a hőtűrése a kokszosodásra hajlamossága a lészállítása már annál inkább,szval amit felsoroltál az nekem pont nem mérvadó ettől független mindenképpen ki akarom próbállni egy ideje az a vattát is (ezért is érdeklődtem)csak pont ott tartják ahonnan nem szoktam rendelni​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Én nem akartam lehúzni a vattádat​:slightly_smiling_face:Én azzal nem tudok bánni,ennyi :heart:

4 kedvelés

Nincs saját promótált vattám​:grinning:csak elmondtam nálam pl mik a szempontok egy vatta jó vagy nem jó minősítése mögött,egyébként a Sorb csak az eggyik általam kedvelt vatta a másik a Rayon na azt nagyon sok vaper nem igazán tudja kezelni​:slightly_smiling_face:Am is bírom a stílusod @Beatrix_Brlazsne_Not​:kissing_heart:szval nincs sértődés feléd​:v:

3 kedvelés

Na nézzük ebből mit lehet kihozni XD !

5 kedvelés