Vatta super sorb

Neked mi lett az eredménye ha túl tömör? Nekem is sikerült… de akkor vagy dryhit, vagy az ízzel volt baj, stb…

2 kedvelés

Én is szedtem le belőle mindig,mert én se tudtam áthúzni a 2,5-ös magon.

4 kedvelés

Dryhitem a múlt hétig nem volt, de ízre nme volt a legjobb. Meg hát elhúzza a tekerésem, ha mindet bele akarom szuszakolni​:joy:

4 kedvelés

Ebben az esetben fordul elő , hogy vagy kiszárad vagy jobb vagy bal oldalon megég a vatta! Fura mellékíz tapasztalható!:rofl:. Szóval ahogy Éva írja nem kell azt átszuszakolni!

5 kedvelés

Igen, észrevettem :slight_smile: Akkor jobb nem átszuszakolni ha olyan a tekerés :slight_smile:

3 kedvelés

Látom tetszik a szuszakolás szó :joy::joy::joy:

3 kedvelés

Végül is így is lehet nevezni!:grin:

1 kedvelés

Azt így kell nevezni, kérem szépen. :blush:

4 kedvelés

Én elhiszem! :grinning:

1 kedvelés

Nálam még a gyömöszölés is szóba jöhet. :rofl:

1 kedvelés

Istvánom te durvába nyomatod!:joy:

Ahol érem, kapja az ívet. :rofl:

1 kedvelés

Csak nehogy áthúzzon! :rofl:

1 kedvelés

Amúgy most megnyugtattatok!Tavaly mikor mindenki a sorb-ot ajánlotta itt,meg ez telibe átmegy ,stb…Volt két elhúzott tekerésem meg egy gyémántkeményre pödört ami átment (és persze dryhit).Na,én nem szóltam róla semmit itt csak csöndben téptem a vattát​:rofl:

4 kedvelés

Hát, aki mindent elhisz az internet népének. :rofl:

3 kedvelés

Elsunnyogtál Atika! :rofl::rofl::rofl:

Mig meg csak gyömöszölünk, meg szuszakolunk itt teljes homályban. :rofl:

Olyan szárazra futottál eldobtad a botot is meg a halat is!:rofl::rofl::rofl:

Egyébként én a cotton cloudssal is úgy vagyok, hogy van rajta egy kis nyomorék lyuk, ahol ki kéne jönnie, de már a második alkalommal vagy nem jött semmi vagy az egész doboz, azóta azt is kibontom, azt letépek belőle egy darabot, rohaggyá meg. :grin:

1 kedvelés

Akik csöndben vannak azok most két kézzel és satuval próbálnak olyat tekerni,ahol már le kell belőle szedni!:sweat_smile::point_up:

1 kedvelés