Vasárnapi noob kérdés. 😅

Sziasztok először is kellemes pihenést nektek! megint én háborgatom a lelki békéteket. :smiley:
Van nekem 3 PG többletű longfillem(2 dohányos,1 barackteás) meg egy energiaitalos shortfillem.
A longfilleket felöntöttem 50/50-es 6-os alappal plusz adtam mindhez pluszba egy szabadbázisú nikotin boostert,a shortfillhez meg a hozzá ajánlott 2db 70/30-as nicsalt shotot.
Mindegyik finom ízre!
DE! A longfilleknek van egy kaparó érzése kilégzéskor mintha valami gyengébb vágott dohányt szívnék,gondoltam a dohány lötyik ilyenek nincs ezzel baj.
Aztán kóstoltam a barackot és még annál is megvan ez az érzet és itt vált furcsává az egész,de a shortfillnél nincs se a pici nicsaltoknál pedig ugyanabba a podfejbe öntöttem szóval ,visszamaradt íz" nem lehet.
Tehát szerintetek mi lehet a hiba? PG érzékenység? Booster hibája? Egyszerűen f@szparaszt vagyok? :smile: A dohányosaknál abszolút nem zavar,de a barackosat direkt azért vettem hogy az ilyen chillezős legyen.
Ha az 50/50-es nicsalt booster ,lágyabb" akkor majd a desszertes mellé olyat rakok be.

Szerintem mindent leírtam ami eszembejutott.

Mennyit értek ? A szabad bazisú amúgy karcos az adja th-t. Nick saltnal másképp hat annál nem érzed ezért

3 kedvelés

Mennyit értek ? Ha az árra célzol akkor asszem 4 ezer körüliek,tököm se emlékszik már. :sweat_smile:
Akkor a nicsalt booster kényelmesebb értem. Köszi szépen!:grin:

:rofl: így legyen 5söm a lottón . Mennyit pihentek akkor úgy kérdem ? De a barackos azért karcos mert olyan a kivonatot eljárás maga az íznél . Ezért kerülöm és általában műbhatasa van mint a jeges teának.

3 kedvelés
3 kedvelés

Jaaa hogy úgy. :smile: Hétfőn lesznek egy hetesek. Tudom szégyen és gyalázat hogy én már is szívtam belőlük de ez van,nincs másik amit használhatnék.
És amugy konkrétan a ZAPP! Peach icetea-ról van szó,finom amugy csak nem számitottam ilyesmi galibára. :sweat_smile:

Bahackos ICE tí kerülöm mindig olyan az ízük mintha hélyával együtt enném . Szerezz egy igazit bele harap hú faxa bele szívsz az álítólagosba és :sob:

1 kedvelés

A dohányosnak legalább kellene az 1 hónap szerintem, a barackosnak sem árt picit több idő.
Ha figyelsz rá hogy szellőztesd is, ez a csípős érzet eltűnik :wink:

4 kedvelés

Ha jó idő van akkor 2-4 nap oda kint rázzásal

:thinking: nem szoktam napoztatni semmit.
Igaz, érlelni se, megy a keverőbe aztán jóazúgy :rofl:

Jó nekem is van egy nagy keverőm de nem tudom haza vinni :rofl:

1 kedvelés

Persze,de hát jelenleg még nem tehetem meg hogy hetekig ülök egy-egy flaskán. :sweat_smile:
A szellőztetést olvastam valahol de azt hittem az csak az alaplére vonatkozik. Mármint arra amit külön-külön vesz meg az ember.

Az alaplé az pg-vg. Azt nem kell szellőztetni.
A nikotin nem alaplé :smiling_face::+1:
Ha szereted a dohányos és a desszert ízeket akkor sajna előre kell vásárolni legalább 1 hónappal.
Vagy keverőgép, de az se olcsó buli.
Pár hónap, rálelsz amit szeretsz, aztán úgyis kom9ly készleteid lesznek.

6 kedvelés

Vagyis akkor most míg van felesleges pénzem addig vegyek pár ízt aztán érleljem hogy mikor nem lesz pénzem akkor legyen mit szívni. :smiley:

Keverőgépre is rákerestem,30K körüliek de készlethiányosak ahol néztem. :sweat_smile:

1 kedvelés

Ha van felesleges akkor nem rossz ötlet előre készülni :+1:

3 kedvelés

Istvántól van az enyém, jó fej a pali.
Nála is van készlethiány, de szerintem meg tudja mondani mikor jön cucca.

Az aromái is jóárassak ezen kívül.

5 kedvelés

A “felesleges” pénzecskédből nem feltétlenül kell longfilleket venned :grin:
Van más opció is :smiling_face: (aroma :stuck_out_tongue_winking_eye:)
De ha neked az a jó,akkor bátran :fist_right::fist_left:

3 kedvelés

Arra gondoltam. :smiley: Ha ugyis csak nézhetem kitudja meddig akkor mindegy ha itt helyben kutyulok össze mindent. :sweat_smile: Ha szar lesz akkor meg igy jártam… tanulópênz. :person_tipping_hand:

1 kedvelés

Rá lesek ahogy nyugodtabb lesz a napom! Köszönöm! :grin:

1 kedvelés

Nem csak nézheted. Rázogathatod, szellőztetheted is :rofl::rofl::rofl: