Longfill keverés

Sziasztok.Vettem most 2 longfillt,amit 50/50es alaplével és boosterrel kevertem be.Viszon most olvastam.,hogy maga az aroma az PG.Lehetséges hogy emiatt köhögök tőle?Lehet ezen még javítani VGvel javítani,vagy már mindegy,ha bekevertem?

2 kedvelés

Szia ! Azt,hogy mitől köhögsz nem tudom ezen javítani úgy tudsz ha veszel ugyan olyat azt csak vg-vel öntöd fel és ezzel össze kevered.

2 kedvelés

Én csak azért gondolom hogy ettől köhögök,mert más liquidektől nem köhögtem.Köszönöm szépen a válaszod

2 kedvelés

Akkor lehet némi Pg érzékenység…

3 kedvelés

Ez nekem csak azért furcsa,mert ezek előtt 2 ilyen riot sqadom volt.Ezektől egyeltalán nem köhögtem,pedig ugyan így voltak keverve.

3 kedvelés

nem tudom akkor mi lehet…

Mennyi pg-t tartalmaz az új longfilled ?

Lehet a riot squadok 50/50esek.Az újon konkrétan nincs rajta hogy mennyit tartalmaz,és az oldalon se találok konkrétumot.

Nem vettem még ilyet,elvileg a legtöbb aroma az pg ha jól tudom.
Max arra tudok gondolni hogy vagy a booster lett sok bele,vagy maga az aroma vált ki ilyen hatást nálad.

2 kedvelés

Rossz képet tettem fel.

Ezekbe beleöntöd a boostert,és papírig öntöd alappal.

3 kedvelés

Így történt.Viszont furcsa hogy a kalkulátor 70mlre számol.

2 kedvelés

Ott valami gebasz van az aromával.
20 ml aroma van a 60-as palackban ?

Igen.

2 kedvelés

Akkor azt max csak vgvel kell felönteni,de gondolom híg lett most

Meg próbálom azt,hogy még szívok belőle,és kb 10ml vgt rátöltök.Mert nekem most elég édes is.Köszönöm szépen a segítséget.

2 kedvelés

ha vg-ét rá öntöd az édes íz megmarad de gyengül az aroma íze.

2 kedvelés

Hatos erősség ?
3 ml pg (elenyésző)
21 ml vg
18 ml N
20 ml aroma
Ennyi saccra :smiling_face:

Akkor nem tudom mit csináljak.Most nézem hogy ez édesítős,és én azt nagyon érzem rajta.Nem mellesleg gyűlölöm az édesítőt​:rofl:

3 kedvelés