Vaporesso Luxe 2 probléma

Sziasztok!
Találkozott már esetleg valaki olyan problémával hogy nincs fent a mod-on a tank mégis mér magától ellenállást? 0.01-0.09 között, és TC re akarja egyből át tenni magát, le forrasztottam az 510 es csatlakozót hátha a forrasztással van a gond de ugyan úgy fent áll a probléma. Próbáltam szoftvert frissíteni, a telepítés felénél hiba üzenet jött elő, még is azt irja most a gép hogy az ujabb szoftver van rajta :thinking:


1 kedvelés

Ha nem kapott levest vagy beázást, a meghajtó vagy a kimeneti mosfet is elszállhatott…

1 kedvelés

Ez már a 3. Luxe 2 mod-om szeretem ezt a tipust de nem túl megbizhatóak, 1. auto fire problémával kicserélték garanciában egy újra, a 2.gép 1 év után meg egyszer csak használat közben kikapcsolt és többen nem kapcsolt be, ezt meg kaptam egy barátomtól, mert egyszer már elkezdett neki is auto fire lenni aztán most ugy elmult tudtam használni pár hónapot de most meg az ellenálást méri össze vissza.

1 kedvelés

nem láttam hogy beázott volna, igy hogy szét szedtem teljesen száraznak tünt az alaplap, nem is volt eldöntve, rdta-t használtam rajta, egy hete kezdett el hülyeségeket mérni, aztán most mindehogy mér magától amihez kedve van

1 kedvelés

Akkor mondhatjuk rá hogy bevált ? :thinking:
Szerény véleményem nekem is hogy valamit kapott azért mér össze vissza :smiling_face:

1 kedvelés

A vezérlője is megbolondulhatott. Nem nagy feszültség van ugyan, de igen nagy áramok…sajna amit leírtál, az alapján minőségi hiba.

2 kedvelés

méret, és ergonomia bevált, ez hogy 3-12 honapot birnak az nem :sweat_smile:

1 kedvelés

lehet ezzel bármit kezdeni, vagy a másikal ami nem kapcsol be össze legozni valamit? vagy engedjem el és menyjen a polcra dísznek? most rendeltem mérgembe egy GeekVape Z200-at

1 kedvelés

Én nem kínlódnék vele, feltételezem hogy hasonló gondjaik vannak…

1 kedvelés

Vaporesso-val nincs szerencsém, 3 luxe, 2 osmall pod, 1 gtx one már tönkre ment nálam.

értem köszönöm, akkor egyik barátomnak oda adom polc dísznek már úgyis mondta kell neki :sweat_smile:

Kár érte, de ez inkább “látványmod” széria.

Csak matekozok :smiling_face:3 x X pénz plusz 2 x X podpénz+gt one :grin:az pont annyi mint :thinking:egy 18650 Dicodes :joy: bocsánat :hugs::fist_right::fist_left:

2 kedvelés

Kivéve ha X kisebb/egyenlő 2 dollár :grin: amúgy valóban, középkategória (pl. Yihi, DNA) felett, exponenciálisan nő a megbízhatóság.
Illetve a beépített elektronikai (ön)védelmek stabilitása!

3 kedvelés

hát azon kivül még volt pár mod ami elhalálozott nálam :sweat_smile: ugy hogy igen már vehettem volna egy minőségit :smiling_face_with_tear: most már csak egy GeekVape Aegis Max 100w maradt, de hülyeségeket csinál az is, pár slukkonként feldobálja hogy megváltozott az ellenálás. amivel eddig nincs bajom és jól működik (lekopogom :joy:) az a Cthulhu Hastur 88W mod-om

1 kedvelés

Kell neki egy kis takarítas Gv nek és nincs baj

1 kedvelés

tiszta az 510-es csatlakozo, meg pucolgatom ha ujra épitem a tankot de pár slukkonkent feljön

Van egy ismerősőm hasonló próblémákkal küzdött a modjainál rájöttünk pár halál múlva,hogy folyik a levese a szar klónjaiból és marha erősen húzza rá a modra…azóta váltott nem is halt meg több mod…

Ereddeti tankjaim vannak :slight_smile: THC Artemis RDTA, Wotofo Profile RDTA, ezeket szoktam használni DL-be de nem folynak, kivéve ha oldalt hagynám egy jo darabig, de nem szokott liquides lenni, RTA-kal már volt ilyen bajom azokat el is adtam hamar pl wotofo troll x, nah az szeretett folyni :sweat_smile:

Kontakt spray, fogkefe, szárítás, ha utána is szar, akkor kuka.

1 kedvelés