Paramour modon ugrál az ellenállás

Különben azért csináltam ezt, mert így tuti megtudom a legjobb modokat és tankokat :sweat_smile: Hát sajnos a paramour-al befaragtam, ugrál rajta az érték, most várom az ss huzalt hátha azzal megbaratkozik​:thinking:

4 kedvelés

Szia!Mennyit ugrál kb.?

2 kedvelés

Annyit, hogy a végén letilt és kész. Azt hiszem ennek a modnak max 3,5 vagy 3,8 a max ohm. Először oké, aztán nem tudom szívni, mintha megallna, aztan magas értéket mutat. Talán a huzal nem jó neki, mert ami itthon van az 4 ohmos.

1 kedvelés

4 ohm–? Az mi porlasztó? Ha tekerés azt elég nehéz össze hozni…zárlat van…

2 kedvelés

Nem. Tekerés ni80 4 ohmos

1 kedvelés

olyan nincs…

3 kedvelés

De van

1 kedvelés

Csak nikellel hasznalom,ez,meg a hilda kb egyenrangu nalam,de a hilda sokkal durvabban eszi az akksit.Lehet csak raszaladtal.

Nem tudom, de ez már a masodik mod, csak a pico működik vele

30.48cm az 1ft.Ha 30.48 cm az 4ohm…gondolom ennyit nem tekertél fel…?

3 kedvelés

Az a baj SS huzal izzítás közben állandóan változi! Nem fogod detektálni hogy miért válozik az érték!

3 kedvelés

A pico 13,5 watton, 1,51 ohm és 4, 51 v. Ezt rarakom a paramourra akkor 3, 5 ohm

Az nem baj hogy valtozik, csak ne legyen magasaz ohm érték

1 kedvelés

akkor ott zárlat van az 510-be vagy a pinje be ragadt…esetleg nem tudom tc-tude lehet valamelyik tc modba van…

3 kedvelés

Azt még majd megnézem a tc-t. @Zolika tanácsára megtisztitottam fulpalcikaval, még meg is nyomkodtam picit a rugozast. Semmi

2 kedvelés

Még garis nem?

1 kedvelés

Állítsd át 3.8 voltra

1 kedvelés

Ni 80-al a Pico által mért 1,51 ohm milyen tekerésnél mérhető? 2 vagy 2,5 mag 6-7 menet?

2,5 magon 5 tekerés, mert a 6nal is magas volt

1 kedvelés

Mennyire magas?