Vaporesso Luxe 2 probléma

az aegis neki is ezt csínálta az 510 alatt egy rúgó és egy müanyag ház van amit pár darab csavar fog össze ha ráhúzod az rta-át és még hosszú is a pinje a csavarok kiszakadnak a müanyag házból …előszőr a rúgó gyengül és nem érintkezik…Ez csak egy tapasztalás ,lehet neked más a gond.Csak gondoltam elmondom hátha segít.

1 kedvelés

Néha nem kell sok. A liquidek is túl jó vezetők sajnos. A túlhúzás meg…szóval nem csak a világegyetem tágul :joy:

Boldog tortát, Jani​:muscle:

2 kedvelés

Köszi Barátom!

6 kedvelés

Bezzeg a bf60. :muscle: Akkor is majdnem megy, ha leesik róla ez meg az. :rofl:

Sokat még :smiling_face: ugyanígy vagy még jobban :fist_right::fist_left:

3 kedvelés

Jó volt a mókoló! Mi van a hálóval?

Köszi Barátom! :smiley:

5 kedvelés

Bebasztam az asztal alá 10 darabban, jónak néz ki. :sweat_smile:

Még nem vett rá a lélek…

3 kedvelés

Dovpo Topside Lite-nál ugyanez volt a problémám.510 alatti műanyagot megette az átadott hő,a csavatrögzítési pontok eltörtek,mozgott rajta a tank.Össze-vissza mérte az ellenállást. :saluting_face:

Le is írtad a gondok egy részét szépen. Öregedés, hőterhelés, mechanikai szilárdság…az összes olcsó modban hitvány az 510, ez sajnos tény. Illetve néha az akku pólusok is. Meg a gombok. Meg a test. Meg a festés. Meg mit hagytam vajon ki? :grin:

1 kedvelés

Elektronika? :thinking:

1 kedvelés

Tudtam, de nem sejtettem…azaz :+1:rémisztő kinézetű némelyik 10 dolláros mod elektronikája. Forrasztások, vezetékek…piacos.

1 kedvelés

Tudnék “regélni” dolgokat a témában. :face_with_spiral_eyes:

Üdv ezt a topikot is végig olvastam ,és én már kajak nem értem mi van. Nekem DL korszakban volt két luxe om is az egyiknél megadta magát az akku hátlap több mint egy év után ! A másik ment ajándékba. A vaporesso egész jó dolgokat rakot le azért az asztalra .A luxe szét van hpye olva már nem tudom hány bőrt szeretnének még lehúzni róla luxe 2 luxe pod tenger. A modokok amit mostanában kiadott azok is enyhén szólva fo…ok voltak szerintem .A vaporesso is beállt a smok mögé és ontják a rosszabbnál rosszabb dolgokat kifelé. .A vaporesso-ból lehetett volna valami ami jókat rak le az asztalra de szerintem nem ez történt. Bocsánat ha valakinek a lelki világába gázoltam de én az elmúlt években ezt látom. Nem Tudom hogy van még nekik lejjebb ?

Kapaszkodj meg de valamelyik nap csak keresgéltem és szembe jött velem egy olyan mismás megoldás hogy a telefon C csatlakozójaba dugod 700 puff. :flushed: Milyen szarok vannak mostanság elvetemültség. Jó keresek tovább ha már látom ezt és beleszaladtam az említett márkák által készített konceptbe ami majd tölthető lesz :sweat: lehet fake de erősen gondolkodóba estem .