Önálló életre kelt

Innokin Kroma R mod
Mai nap fordult elő ilyen először de már másodszorra vele hogy magától működésbe lépett és csak akkor hagyta abba ha megnyomtam a tűzgombot, ez egy kicsit ijesztő. Miközben ezt írom a kijelzője is meghülyült, csak vibrál vagy egyáltalán nem világít. Valakinek hasonló tapasztalat esetleg ötlet hogy mit lehet ilyenkor tenni?

2 kedvelés

Nem folyt bele liquid? A gomb lehet egyszerűen csak beragadt, a kijelző már inkabb valami hibára utal a boardon, vagy a hattérvilágítás fog elszállni. :thinking:

6 kedvelés

Semmi nem folyt eddig még bele és viszonlyag keveset is használtam mióta meg van. Eddig bírta? :smiley: Ha igen akkor ez egy vicc

3 kedvelés

Szia sajnos széria hiba nekem volt anno kettő is és ha már ezek tünetek jelentkeztek akkor sajnos megadta magát… én anno rosszabul jártam mert éjszaka tevékenykedet ugyanigy és reggelre kuka volt az akku is meg az kazánt is suvickolhatam mert széttégette a coilt és a vattát is :pensive:

5 kedvelés

Milyen rajta az 510 csatlakozója? Ha olyan 2 apró csavaros, mint nálam a Kroma A volt, lehet, hogy az lelazult, és beázott, ahogyan @Vaperina_Kinga írja. De még az 510 közép érintkezője mellett is szivárgott, ha jól emlékszem. Megszárítottam, lelakkoztam, utána jó lett a kijelző, de később olyan hibája lett, hogy nem látta a kazánt. Ha kivehető az akkuja, jobb azt eltávolítani, amíg kiszárad.

Nálam a Pokeren öntéshibás volt a szilikon alátét a tűzgomb alatt. Még most is be tud néha ragadni, ha a legalját nyomom, de ha középen, vagy fent nyomom akkor nem. valami valahol még egy picit szorul, reménykedem, hogy bejáródik. Vagy esetleg kenni kéne valamivel?

3 kedvelés

Nekem úgy van beállítva hogy 5 másodpercig engedi csak, nem tudom hogy most megállt volna de már kivettem az akksit is belőle.

Igen két pici csavar van a tetején, megpróbálom szétszedni de nem látok így még szivárgásra utaló jelet sehol. Olyan is volt egyszer pár napja hogy nem látta a kazánt de az a probléma megoldódott magától. Akkor sem értettem mi baja van

2 kedvelés

Én zárlatra tippelnék az alaplapon mert én anno szétszedtem és a panelen volt kisülés igy landolt a kukába …

3 kedvelés

Egyelőre egy csavart tudtam eltávolítani a másik bele van rohadva…

Pedig, hogy dicsérték… :pensive:

4 kedvelés

Eddig jutottam :grinning: a másik csavar meghalt és szerintem vele együtt az egész mod… ha ez ennyit ért akkor nem is akarok vele tovább bajlódni

1 kedvelés

Hát ez k(r)ómába esett :slightly_smiling_face:
Sajnálom…

2 kedvelés

Nem szomorkodom miatta, valahogy sosem állt közel hozzám ez a mod azon kívül hogy szép volt

1 kedvelés

Van másik modod? Nem kell segítség?

6 kedvelés

Szerencsére igen csak azon hülyén néz ki a kis mtl kazán. Egy Aegis Legend 200w mod :smiley:

2 kedvelés

Ja azon hülyén volt nekem is …

2 kedvelés

De az tényleg bírja a gyűrődést még mindig. Nekem ennyi elég is volt az Innokin márkából

2 kedvelés

Igen mert a kivitelezés is szép csak hát nem minden a külcsiny​:person_shrugging:

1 kedvelés

Én hasonlóképp jártam a Sigelei Kaos Spectrum moddal. Szép volt, jó a fogása, mindent is tudott, de pár hónap alatt elfüstölt. :confused:

Na jó most kezd lassan elegem lenni ebből az egészből és veszek egy karton cigit :smiley: Nem akarok új témát nyitni ennek de nemrég írtam a Thc Tauren mtl folyásról ami azóta megszűnt. Most ugye átraktam a Legend modra és kb 2 másodperc után nullázódik minden érték majd megkérdezi hogy új vagy régi a coil:thinking: Ezt minden használat után megcsinálja

Bármit csak azt ne tedd !!!

5 kedvelés