Vaporesso GTX one mod hiba

Sziasztok!

Adott egy Vaporesso GTX one az alábbi hibával:
Az ellenállás értéke folyamatosan 9,99 ohm, és tank nélkül is porlasztó hibát jelez.

Találkozott már valaki hasonló jelenséggel?
Mi okozza? Javítható?

Előre is köszönöm az infókat!


Hali elképzelhető az 510 csati elkoszolódott és kontaktos. Kis alkohol fülpiszkalóval meg oldja a dolgot. Ha nem akkor csatlakozón belül lesz a hiba . Esetleg nem folyt bele leves ?

5 kedvelés

Ez itt a megoldás… :+1:

2 kedvelés

Szia!

Nemtudom hogy folyxt e bele valami. Öcsém használta az elmúlt egy évben.

Tegnap szétszedtem, folyás nyomát nem láttam. az 510 körül van egy gyűrű ami el van törve.
Lehet az lesz a ludas?

Az alkoholos tisztítást mindjárt kipróbálom


A Voopoo-m is 9.99-nek írja, ha nincs rajta tank. A check atomizer-t meg azért írja, mert nem tudja, hogy most nincs rajta, vagy nem ér le a középérintkező a modig, vagy esetleg elszakadt a huzal. Stb… Ez normális. :slightly_smiling_face:

(a tankot csak kijjebb tekertem)

A másik kép lemaradt, bocsánat. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ha két fém réteg közt van a gyűrű megszakadva akkor az is lehet bibi. Amit @Vaperina_Kinga írt az is észszerű . Én spec nem gondoltam rá nekem a mod-jaim nem írnak 9.99es ellenállást. Sort vagy chek ét írnak

4 kedvelés

Most végignéztem mindet. :sweat_smile: Csak a Voopoo-m ír 9.99-et, de amúgy régen is ezt írta a Too is. Az Ijoy meg egyszerűen kihúzza, nincs… :sweat_smile:

Egyébként volt a kezemben GTX, emlékeim szerint írta a 9.99-et. Úgyhogy ne izgulj, ez a normális ennél a márkánál. :slightly_smiling_face: De szerintem más Vaporesso termékek is így jelzik.

1 kedvelés

Voopoo Musket is 9.99-et ír ha nincsen rajta tank. :thinking:

2 kedvelés

Azt elfelejtettem írni hogy mikor rajta volt a tank is ezt irta :sweat_smile:

Most kapott egy alkoholos tisztítást, illetve meg forrasztottam a törést a gyűrűn

És láss csodát:


Működik is rendesen :slight_smile:
Nyugi csak az Ares 2 vel próbáltam a “gőzélményt”, de szegény mod nem ehhez a tankhoz való

Szóval összegezve:
Remélem hogy a törött gyűrű okozta a problémát, és ezzel egy ideig kitart

Köszönöm a segítséget mindnekinek! :slight_smile:

2 kedvelés

Akkor @Tyutyika - nak volt igaza. :slightly_smiling_face: Én nem gondoltam rosszabbra amíg nem írtad, hogy tankkal is.

2 kedvelés

Neked lett igazad :slight_smile:
A műagyak közép be volt ültetve a törött fémy gyűrűbe, ami pedig a modból kiálló fém csonkra csatlakozott.
Szóval valószínűleg meg volt szakadva a két gyűrű közötti folytonos összeköttetés, és a múanyag közép pedig tette a dolgát szigetelt :slight_smile:

2 kedvelés

Valószínűleg ez okozta a problémát :slight_smile:
Szerintem egy esés miatt lehetett. A következő esésig szerintem bírni fogja.
Nagyon szépen köszönöm neked is a gyors reagálást és az infókat :slight_smile:

3 kedvelés

Tessék nem elejteni. :wink: :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Akkor minden jó ha gőz a vége :rofl::sweat_smile:

5 kedvelés

Igen, ez normális.
Legalábbis a luxe 2, es két vaporesso pod ami járt nálam ugyanezt írja :smiley:

1 kedvelés

a swag 2 is ilyen :slight_smile:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.