GeekVape Aegis Legend +Z MTL tank

Sziasztok! Vásároltam egy GeekVape Aegis Legend 2 módot valamint Geekvape Z MTL tankota tekercs 1,2 ohm. A probléma hogy ha egy ideig nem használom a tűz gomb megnyomásával a következőket produkálja.
A tekercs felizzik mintha 40 W lenne a liqvidet elégeti, de nagyon és kapok egy nagy löket égett ízt… Próbáltam 5-10w ig. Semmi nem segít. Ha tovább használom rendben működik. Ha sokáig hagyom akkor az első adag égett… Nagyon tetszik ez a tank ezért szeretném megoldani hogy rendesen működjön… Kezdő vagyok,most vettem újonnan mindent. Köszönöm szépen a segítséget!!

Szia,rövid tűzgomb után nem kérdezi meg a modod hogy új vagy régi ?

Szia. Nem.

Kazán le,hosszan tűzgomb,elengeded,visszarakod a kazánodat és ezt kellene írnia

1 kedvelés

Igen. És? Nem tudom hová akarsz kilyukadni? Felismeri a tankot. Ezzel nincs probléma…

Ok rendben.

Oda akart kilyukadni a maga finom, kislányosan kedves módján ( :grin: ), hogy nem-e már az ellenállásmérésnél elvérzik a dolog. De ezek szerint nem :thinking:
Nem hangzik túl bíztatóan, remélhetőleg porlasztó gyári hiba, ha nem, akkor a mod lesz a hunyó, és nem te vagy az első, aki ilyen tünetekre panaszkodik, mint teljesítménylökés első slukknál

1 kedvelés

Nálam tudod mit jelent,ha úgy érzem nem megfelelő a kérdező válasza :stuck_out_tongue_winking_eye::hugs:

Azért nem vagyok teljesen láma. :slight_smile: Már minden is próbáltam. Nem akartam megsérteni senkit. :slight_smile: Aksi csere is volt 30a VS 15 a … idegesít a jelenség… Nem értem mi van… Hátha valakinek sikerült megoldani…

Nem gondolta senki,hogy láma vagy…de sok van érdemes az alapoktól indulni.
Szerintem a próbléma abbavan,hogy a mod állás útán úgy érzékrli az ellenállást,hogy aztán sok wattott küld a tekerésre ezt sok kínai mod produkálja.Talán az lehet megoldás ha sokat áll le lazitod a tankot majd újra méreted az ellenállást.

1 kedvelés

Köszönöm szépen! Jobban örülnék egy kevésbé macerás megoldásnak… Esetleg másik porlasztó. Vagy vegyek kisebb módot? Az az idegesítő hogy ha használom nincs gond csak ha pihenni hagyom…

1 kedvelés

A megoldás:Dicodes…a tank csere nem megoldás.

Másik pori, másik tank, erre tudsz a legkönnyebben elindulni hibakeresésnek. A dicodes viszont egy picit költséges, de tuti megoldás, esetleg 1-2 köztes lépés még beiktatható :grin:
És mind lámaként kezdjük :grin:

2 kedvelés

Sajnos ettől a mod nem lesz jobb,mondjuk előfordulhat,hogy talál tankot amível nem csínálja ílyen sűrűn de a hiba nem fog megszűni csak mod cserével…szerintem.

Mindenre vevő vagyok. A lényeg hogy tetszik ez a tank. Nem köhögök tőle. Jó az íze… Ha nem lenne ez a probléma tökéletes lenne… Csak nem tudom hogy most vegyek új módot vagy próbálják új tankot… Azért a pénz is számít… Sajnos nem korlátlanok a keretek…

Nem ő lenne az első ilyen tünetekkel. Legend 2 szériahiba gyanús​:thinking:

1 kedvelés

Ha Budapesten jársz adok egy tankot vagy modot és próbálhatod.

6 kedvelés

Újpesten vagyok. :slight_smile: Aranyos vagy…

Akkor gyere!

3 kedvelés