Vaporesso gtx one

Sziasztok,kollégának rendeltem ma jött meg.Meg kell hagyni csinos kis mod ez így a kitt.Kicsi és könnyű is de van női színben is :grinning:

8 kedvelés

Egy falatnyi tökéletesség!

5 kedvelés

Ahovà megyek, oda Ő is jön!!!

10 kedvelés

Bizony van​:smiling_face_with_three_hearts:
Szeretem​:heart:
Kéne majd másik is​:wink:
Honnan rendeltétek?

5 kedvelés

Az enyém VU-ról érkezett anno. Akkor még működött és akciós is volt… Régi szép idők. :smiling_face_with_three_hearts: :wink:

5 kedvelés

vaporism.cz rendeltem neki.:grinning:

5 kedvelés

ahogy elnézem ez inkább mtl mint dl.

5 kedvelés

Igen mtl vagy állítólag szűk dl a 0.8ohm-os pori
De nekem mtl.Bár jobban bejött az 1.2-es

5 kedvelés

Egy hónapja én is onnan.Emailt írtál nekik?
Lehetne már valahol akciós​:wink:

4 kedvelés

Az eredeti GTX tank színtiszta MTL. A 0,8 porlasztó tág MTL, az 1,2 szűk MTL, mindkettőt imádtam. Az enyémen egy Kayun Lite klón csücsül a legnagyobb megelégedésemre.

6 kedvelés

Szia,nem tudom,hogy ez jó ár e,de van náluk is!Aliexpress.

6 kedvelés

yoyoyoyoyoyo!

4 kedvelés

persze emailben vettem rendeltem meg onnan csak úgy lehet​:grinning:

4 kedvelés

3 nap,alatt ide ért utánvéttel megmondom őszintén,hogy így volt 14,500ft.De nincs vám és nem kell tartani,hogy pl vissza küldjék mert én már a fashtechen jártam így,hogy vissza küldték igaz csak 4 dollaros szipka volt de nem engedték át meg pl a cigabuyon is volt olyan nekem,hogy ott meg vámoltak de ki fizettem 7 ezer ft volt a vám.Plussz a pod meg a porik de ígyis megérte mint,hogy itt vettem volna meg ha ugye lehetett volna kapni olyan podot meg porit.:slightly_smiling_face::wink:

3 kedvelés

Azt tedd még hozzá, hogy érvényes és könnyen érvényesíthető a garancia náluk. :+1: És rögtön nem tűnik annyira drágának. :wink:

4 kedvelés

Ez jó ár igen!:+1::slightly_smiling_face::smiling_face_with_three_hearts:

2 kedvelés

köszi a segítséget,hogy kiegészítetted nekem ebben igazad van. :+1::wink: jól mondod.

4 kedvelés

ma jött is érte a kollega nem bírt várni vasárnapig :grinning: mert akkor vittem volna be a gyárba neki mert ugye egy műszakban dolgozunk a raktárban,csak en ugye targoncázom ő meg békázik na de meg is öntöttük nállunk levessel még hozzá a gbc ből a zöld almás lágy krémes dohányos leves ment bele 0.8 pori meg kell hagyni jó ízre gőzre ez a kis készülék nem rossz lehet még veszem egyet az asszonynak is csak rózsaszínben​:rofl::grinning:mert neki is tetszett a kis vaporesso.

6 kedvelés

Megérte sietni érte, én sem vártam volna vasárnapig! :wink: A női táskák legféltettebb kincse lesz! :wink:

5 kedvelés

kis helyen elfér az biztos de nagyon jó a fogása is gumis bevonat hátul elől meg fém csiszolt színe van,rá raktuk itthol az artemis mtl rta is kicsit lehet nagy rajta de nem lóg le 22mm mtl kazánokat lehet vele hajtani néztem azt is és nem lóg le pont 22mm kell rá.:grinning:Csak elvitte már a kollega.:rofl:Mondjuk evvel a 2000 mah belső aksival így 10-16w között lehet 1 napot kibírna ez kis gép.

3 kedvelés