Vaporesso gtx one

Sziasztok. Először is köszönöm,hogy itt lehetek :slightly_smiling_face:
Kezdő e cigis vagyok 12 év rendes dohányzás után 1.5 hónapja e cigizek most a joyetech aio után beszerezttem 1 vaporesso gtx one t ezzel a készülékkel kapcsolatban szívesen fogadnék véleményeket tippeket tapasztalatokat aki használ használt ilyet. Persze tudom hogy kezdő cucc ,de valahol el kell kezdeni.

11 kedvelés

Én is ezt vettem három hete , nagyon szeretem. Igaz már DL-nek használom szinte . Szerintem ez egy őrök darab lesz ,kicsi könnyű és zseb barát .

5 kedvelés

Nekem ma reggel ért ide. Eddig én is úgy gondolom hogy jó választás :grinning::dash::dash:

2 kedvelés

Zsebbarát? Nekem ez egy lézerkard. :grin: :sweat_smile:

Hát viszonyítás kérdése :smiley: a komolyabb DL gépekhez képest kicsike.
Mondjuk én is inkább a táskában tarttom.

1 kedvelés

Nálam az oldaltáska a mérce, a pénztárca mellett van egy szűk rés (:rofl: ) oda kell becsúsznia. Ami nem fér be, az bukta. :grin:

Hát ezzel jól le Szűkíted :sweat_smile: hogy milyen e cigi jöhet szóba :smiley::smiley:

2 kedvelés

Hát el is bukott jó pár, az biztos. :grin: De szerencsétlenségemre mindig van egy-kettő amire el lehet verni a pénzt. :rofl:

Na az tuti biztos. Nekem 1 hónap alatt ez a 2. gép jó nem egy csillagászati összeg de na :smiley: már a dl gépeket is nézegettem xd hogy esetleg mi jöhetne szóba.

1 kedvelés

De ez legalább nem száll el füst formájában, hanem a polcot díszíti. :grin:

Limelight wicket :grin:az beleférne neked is :grin:

1 kedvelés

Köszi Zolika, de megy ez nekem nélküled is. :rofl:

Ezt várom most…

1 kedvelés

azannnyyya tetszik amúgy de nekem kicsi :blush: 18350 akku?

1 kedvelés

18350, 18500, 18650, ami tetszik.

1 kedvelés

Nem rossz biztos hogy praktikus. Nekem azért jobban bejönnek a nagyobbak lehet :thinking: az a tuti ha van minden méretből :rofl:

2 kedvelés

Ez a legkissebbem ,de ez is majd kiesik a kezemből :rofl:

1 kedvelés

Ne félj, van, ki van ez találva, a fekete-fehértől a színes-szagosig van itt minden. :grin:

1 kedvelés

A mini dolgok nálam mindig eltűnnek :joy::joy::rofl::rofl:

Egy dupla akksis modhoz képest még ez is barátibb, nekem olyan érzésem van a Legendnél mintha féltéglát hordanék magammal :smiley:

1 kedvelés

Ezért kell sok belőle. :grin: