Vaporesso gtx one

Használat függő… A Kayfunnal a tetején ha 11W körül maradok és kevésbé erősen használom, akkor egy 9 órás műszak végén még marad delej a hazaútra.

5 kedvelés

A Kayfunnal miért jobb?Ehhez még balga vagyok.:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Mert nem porlasztós,hanem újra építhető mtl rta és a Kayfun Lite szvsz az eggyik legjobb izviszaadású mtl rta,de bármilyen 22mm-es mtl rta jó lehet rá ami nem kér el nagy wattokat az akku kímélése érdekében​:+1:

8 kedvelés

Köszönöm :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szilárdom megelőzött… Mióta hozzám érkezett a Kayfun (pont tőle :heart: :heart: :heart:), azóta a GTX csak azért van rátéve a modra, hogy alaposan megtisztítsam és újraépítsem a Kayfunt. Sajnos vagy szerencsére ennyivel jobb. Nem elfelejtve a GTX tank nagyszerűségét.

4 kedvelés

Sziasztok,ez a tank pl a hűsítős leveseket mennyire adja át?

2 kedvelés

Szia! Nekem gond nélkül adta vissza a hűsítő, a mentol ízét, hatását. A mérete miatt hajlamos a melegedésre, ha ez megtörténik, a hűsítő hatás is csökken némileg.

5 kedvelés

Szia. Szerintem a porlasztósok között a legjobban.
Igaz négy féle porlasztóval van csak tapasztalatom, de a 0.8-as gtx a legjobb közülük.

4 kedvelés

asszonynak mindenképp veszek egy ilyen gépet majd mert ugye ő csak az mtl szívja dl ben nem bírja mert azt egyből le kell szívni ugye.:wink:

3 kedvelés

Ugyan szentségtörés :rofl: :rofl: de hetekig használtam egy Zeus DL tankot MTL-ként. A fél világ és a gyerekem minden barátja rajtam röhögött (mert ugye az univerzumban egyedül én lehetek ennyire hülye), de ott jöttem rá, nem tiltja ám ezt senki, és ha nekem így volt jó, akkor így volt jó (kellett az extra gőzmennyiség, viszont a DL-hez szükséges légzőszervrendszer nem állt rendelkezésre :rofl: :wink:). Szóval vannak furcsa dolgok, nincs kőbe vésve semmi sem. :rofl: :heart_eyes: :wink:

7 kedvelés

Miért lenne szentségtörés? :slightly_smiling_face: Az RTA, az RTA. Ha neked MTL-ben jön be egy kazán, akkor használd úgy . Amúgy a Zeus eléggé jól szűkíthrtő szerintem, tehát simán lehet MTL-ként is használni.! :slightly_smiling_face: Tudok olyan vértől, aki 15 watton hajtott egy kylin mini v2-t, és jó volt neki így is! :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Mesh lappal azért nem lesz egyszerű, de szerintem az is megoldható! :slightly_smiling_face::kissing_heart:

3 kedvelés

Tibi olyan mint a pók, saját (mesh)hálót sző a céljainak megfeleően. :rofl: :wink:

3 kedvelés

Szavaim mögött ott rejlik a “finom” irónia, és a múltba révedés romantikája :thinking:. A fiatalság szerint ugyanis a Zeus DL kazán, a DL lényege a gőzkettyintés, amely tézissel teljesen szembementem akkor. Azóta nevelő hatású, veretes szavaimnak köszönhetően ők is rájöttek már, van élet ezer watt alatt és 0,3 ohm felett.
A vapelés eleve erről szól: csak ami jólesik! :heart_eyes: :rofl:

4 kedvelés

még az lenne a kérdésem,hogy pl 1,2 ohm pori ugye 2 féle van a mes és a regulair melyik a jobb vajon?Melyiket lenne érdemes hozzá venni?

2 kedvelés

Mindkettőt használtam, mindkettő jó, a regular anno nehezebben volt beszerezhető. A mesh icipicit adott gyengébb ízeket csupán alacsonyabb teljesítményen. Abban sincs nagy különbség közöttük, talán 1-2W úgy emlékszem.

5 kedvelés

Sajnos fogalmam sincs. Csak a regulart próbáltam. Amikor hozzám került már csak a 0.8-as volt hozzá.
Az pedig annyira bejött, hogy azt is vettem hozzá.
Viktor jobban képben van, Ő régóta használja.

2 kedvelés

egyébként kb meddig bírják a porik pl az 1,2 omh? Jó tudom ez is használat függő de pl ha csak ezt szívja az ember olyan 10 11w körül meddig bírná vajon? 2 hét vagy több ideig is bírják vajon?

1 kedvelés

Ha figyelsz arra, hogy mindig legyen a tankban elég liquidd, nem tekered a teljesítményt túl magasra, és inkább az alsó határhoz közelebbi teljesítményen tolod, akkor hosszú ideig elég lehet. Két akár három hét is. Ehhez az is kell, hogy megfelelő liquiddel használd. A desszert vonallal nem lesz meg ez az idő.

6 kedvelés

Szia. Azt tudom, hogy a 0.8-as mesh kizárólag napi ~4-5 milli mentolos csokis liqviddel használva 17-20 napot bírt.
Meg is lepődtem rajta. Bár hozzá kell tenni, hogy inkább mentolos, mint csokis.

5 kedvelés