Vaporesso gtx 80 VS one

Sziasztok!
Újabb gondban vagyok.
Van egy vaporesso gtx 80 go-m, nincs két hetes. Persze, hogy nálam is jelentkezik a fröcsögés probléma, zabalja a liquidet és a porikat, mellette zavaró keserű íz. Elolvastam, végigjártam a lehetséges hibaelhárítási módokat. Semmi javulás. Feladtam, nagyon csalódott vagyok.
Arra gondoltam, hogy mivel poribol eléggé bevasaroltam, beruháznék egy gtx one-ra, az ára is épp belefér a keretbe de jöhet használtan is :slight_smile:
Szerintetek ez mennyire okos gondolat? Vagy a gtx one is produkálja ezt a hibát?
Maradnék a kezdő mtl kategóriában egyenlőre.
Köszi újra a segítséget:)

Szia.
Ne cseréld le. Szerintem nem a géppel van a gond hanem a pod fejjel vagy a porlasztókkal ( vagy mindkettővel)
Valahol szivároghat belőle a liquid. Ezért fogy nagyon és fröcsög. Több mint valószínű a porlasztónál.
Másfajta porlasztókat kezdtél el használni vagy mikor kezdődött a probléma?
A porlasztókon nincs elmozdulva a gumitömítés?

2 kedvelés

Szia Tamás!

Van 0,8 mesh és 1,2 regular is- ezek eddig jók voltak. Legintenzívebben akkor jelentkezik a probléma amikor utántöltöm, aztán később mérséklődik.

Porlasztó tömíétései rendben

Nem tudom mennyire látszik. Szétszedtem, áttörögettem újra, beleszívtam, ugyan az a probléma.

Most tettem bele új porit. Ahogy forgatom a tankot érzem, hogy valahonnan szivárog.
az már biztosan, hogy nem alulról.
De még meg kell alaposan figyelnem, hogy lássam pontosan honnan :slight_smile:

Csak simán a porlasztórol csinálj egy képet légyszives.
Bele tudod nyomni rendesen a porlasztót? Nem akad fel a peremben?

2 kedvelés

Most ezzel az új 1,2 porival jelenleg jól szuperál. Kíváncsian várom meddig bírja :slight_smile:

2 kedvelés

Rendesen belepattan a helyére, azzal nincs gond :frowning:

2 kedvelés

Nem is fröcsög?

Az 1,2 regular most jól viselkedik de szoros megfigyelés alatt fogom tartani. Bár legutóbb ezzel is jelentkezett a szivárgás.

1 kedvelés

Redditen ahogy olvasom az összes vaporessonál ez probléma :smirk:
A porlasztók nem zárnak rendesen.

1 kedvelés

Hát ez remek hír!
Köszi, hogy utánanéztél!
A fogyasztóvédelem vajon mit szól ehhez?
Így viszont a gtx oneal sem leszek beljebb…

1 kedvelés

Hát ezt enged el, egy hivatalosan nem is létező terméket használsz. De egyébként sem tudnál mit tenni sajnos…

Szia!
Volt gtx one-om. Szivárgott attól függően éppen milyen volt a nap állása :thinking:
Egyik másik porlasztóval kevésbé, de ezért is váltottam

3 kedvelés

Nem tudom hol vetted, próbálj meg velük beszélni, hogy nem vagy elégedett a termékkel. Hátha belemennek valami cserébe vagy a pénzt vissza adják. Szerintem egy próbát megér :blush:

Ha esetleg sikerül szólj és nézünk neked valami jó cuccot​:wink:
Sajnálom hogy így jártál…

1 kedvelés

Köszi a tippet!
Az eliquidtrafik.hu-ról rendeltem.
Mindenképpen felveszem velük a kapcsolatot és visszajelzek, ha van eredmény!

Ha összejön én elgondolkodnék egy
Geekvape H45-ön :wink:
De a többieknek is biztos lesz jó ötlete.

1 kedvelés

Szia!

Nekem van egy Gtx 22 tankom néha ugyanez a probléma. Feltöltés után 3-4 slukk fröcsög szörcsög, majd elmúlik. Ha folyik is akkor szét szedem, elmosom, újra összerakom Szerintem porlasztó probléma. Az újra összerakás után a folyás meg szokott szünni

1 kedvelés

Szia Zsolt!

Hadd fejezzem ki mély együttérzésem!
Nekem már a t*öm ki van vele!
5 mls a tank, napi 4-5x töltöm fel. még abban a fázisban vagyok, hogy le sem bírom rakni :slight_smile:
Persze előtte takarítás, beleszív, jó nagyot belefuj, takarítás. Egy két slukk után viszont egy álom! Ezért tartok még ki.
Ez a szétszedtem+ összeszerelem dolog sokszor kivitelezhetetlen :frowning:

1 kedvelés

Tamás! Ez nagyon csinos darab!
Jónak tűnik, bár az akksija picit gyengébb mint a gtxemé, de nem feltétlenül hátrány :slight_smile:
Át fogom gondolni :slight_smile:

A webshop nem reagál a a gtx problémakörére, hamarosan muszáj lesz váltanom, gondolkodom a következő szetten.

Egyébként még az innokineken akadt meg a szemem
Ha lesz időd és energiád, rá tudnál nézni az alap készülékekre?
A lepetitvapoteur.com ajánlatai elég ígéretesek :slight_smile:

Köszi!