Vaporesso GTX One segítség kérés

Én most várom ezt az e-cigit, ezt rendeltem, előtte a joyetech exceed d19 est használtam, tartok tőle hogy nem tudom használni, vagyis hogy kell használni, írjatok valami biztatót!!! Icuska

2 kedvelés

Szia. Üdv közöttünk :grin:
Ha elmondod milyen típust rendeltél könnyebben tudunk segíteni, tanácsot adni.

2 kedvelés

Vaporesso GTX One 2000mAh

Nem lesz vele gond.
Én elkezdés előtt azért a tankot átmosnám, két előnye is van: megszabadulsz a gyártás csomagolás közben esetleg belekerült trutyitól, meg ismerkedsz is azzal hogy néz ki.
Porlasztó cserekor figyelj hogy rendesen a helyén legyen.
Minden porlasztó oldalára rá van írva egy watt tartomány amin belül érdemes használni.

Természetesen ha bármi problémád adódna itt leszünk :wink::grin:

5 kedvelés

Köszönöm a gyors választ :hugs:

Tamás üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. szept. 27., K 14:04):

1 kedvelés



Ma meg jött, de szomorú vagyok, mert csak szorcsog, nincs hozzá semmi leírás, látom a palást ban is a tömítés bele esett, szét szedni nem tudom, tiszta ideg vagyok, alig vártam hogy ki próbáljam!!! De csalódott vagyok​:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

A tank-ról tudnál csinálni egy közelebbi képet?

2 kedvelés


Ez van benne, de nem tudom szét szedni, nagyon nem értek hozzá :sob:

Szét lehet tekerni alul és felül is. Lehet kicsit nehéz az elején, de próbáld,menni fog!

1 kedvelés

Nem tudom szét szedni a tankot, ki venni a palást bol, mondtam h nem értek semmihez!!! Csak annyit mint ökör a tangohoz :grin:

1 kedvelés

Mármint a Porlasztót nem tudod kivenni a tankból?

1 kedvelés

Itt egy videó. Ugyan nem magyar, de jól látszik mit hogyan tudsz szét össze :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Igen, akár merre csavarok nem jön ki a palást bol a tank, vagy porlasztó, nem tudom mi a neve, de már a kép szerint is csináltam, de nem megy! Az akubol ki tudom csavarni, csak a többi nem megy, és az áram erősséget sem tudom hanyasra állítsam!

1 kedvelés

Megnézted a videót?
Az ajánlott Watt tartomány rá van írva a porlasztóra amit az aljába teszel be, vagy a porlasztó csomagolására. Arra már nem emlékszem :thinking: a 0.8ast próbáld 13-tól léptetni felefelé amíg nem érzed jónak, az 1.2st pedig emlékeim szerint 11től kezdtem anno
A porlasztót körömmel megfogva tudod kihúzni

2 kedvelés

Köszönöm szépen :heart:

Éva üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. szept. 30., P 15:45):

Már szét tudtam szedni, de most még le zárt, hiába nyomom a gombot 5-ször, minden nagy feszültséget mutat, meg 3xcsillagot meg lakatot, tegnap óta nem boldogulok vele, úgy döntöttem, eladom, ez nekem bonyolult!!!

Egyébként dohányzol és ahelyett szeretnéd az ecigit?
Merre élsz?
A porlasztót visszatetted bele, mielőtt a modra tetted a tankot?

4 kedvelés

Azért fényképet rakhatnál ide nekünk a bekqpcsolt kijelzőről, szerintem ne add fel ilyen gyorsan, jó lesz az. Minden csak addig bonyolult, amíg meg nem ismeri az ember, abban meg mi segítünk.

3 kedvelés

gondolom Ócsa… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Jah tényleg, ott van a neve végén :joy:
Jól van na, a problémára figyeltem :joy:

1 kedvelés