Tank keresés

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Vaperesso gtx one készülékem van 3ml tartállyal, és szeretnék rá nagyobbat. Tudtok ajánlani vele kompatibilis tankot? Előre is köszönöm a válaszotokat.

3 kedvelés

Szia kicsit kevés ez az infócska hogy válaszolni tudjunk :slight_smile: Bővében kifejtenéd ?

1 kedvelés

Szia Andrea,

Sajnos a gtx-nek olyan béna méretei vannak, hogy a 22-es tankok lelógnak róla, @anon88785338 küzdött vele egy darabig, nem emlékszem már mi lett a vége, de megidéztük, talán rak fel képet. Személy szerint inkább vennék egy rendes modot, akár egy olcsó picot, 2 akksit meg egy töltőt és onnantól tied a világ…

7 kedvelés

Hm pont ezt akartam írni :rofl:

2 kedvelés

Azthiszem Dvarw 16 van rajta @Beatrix_Brlazsne_Not-nak,meg egy Salt rta-val ment a küzdelem​:thinking:

4 kedvelés

Ha most kellene egy gtx-re tankot ajánlani én egy Fev 4.5 Mini mellett döntenék​:thinking:

4 kedvelés

Sziasztok​:slightly_smiling_face:
Igen,egy Dvarw 16-os és egy Coilart Salt tank van rajta felváltva.Keresek fotókat…





Ezeket a képeket találtam,de feltöltéskor csak kicsiben látom​:cry:Remélem jó képeket illesztettem be​:slightly_smiling_face:

Tettem rá nagyobb tankokat is,azokat is beillesztem ide.(Egy kép nem az enyém,bocsi,hogy felteszem​:heart:)





3 kedvelés

Sztem bután nézne ki vele.Hosszú nagyon.

2 kedvelés

Volt valami nekem is… :thinking:

22es a Neeko is.

2 kedvelés

Picit lelóg róla, de jól mutat rajta…

2 kedvelés

Le kell reszelni ferdén a deck sarkából… :joy:

1 kedvelés

Nagyon kezdő vagyok még a témában. Ez a harmadik hetem. Megrendeltem a készüléket, hozzá 5 db 1.2es porlasztót. Azóta 2 szál cigit szívok csak naponta. Nagyon bejött a dolog, csak a 3ml tankot naponta 4szer is töltenem kell. Ezért szeretnék valami nagyobbat rá úgy, hogy az előre megvett porlasztókat se kelljen kidobnom. Vattázás meg tekeréshez nem értek, annyira nem ástam bele magam a dologba. Egy videóban ajánkották ezt kezdő szettnek, és nagyon egyszerűnek tűnt.

2 kedvelés

Nem olyan nagy dolog felönteni​:wink:Én jobban szerettem a 0.8ohm-os porlasztót.Es az 1 gyürűset,nem a kettőt.
Azért fogsz majd tekerni,mert megunod,hogy hamar elhasználódik a porlasztó.Állandó kiadás.Plusz nem igazán jó liquidet cserélni használt porlasztóval.Ha meg mindig csak egy fele liquidet szívsz,lehet ízvakságod is.

5 kedvelés

kezdő kis mtl rta az mondjuk​:blush:csak abba 2 mag kell elég neki.

3 kedvelés

3 ml az kb a sztenderd, pár tank van, amihez lehet kapni extenderd kittet és így is csak 5 ml, de ezek sem porlasztósak. Esetleg érdemes meggondolni, hogy kevés a nikotin és ezért fogy sok, bár nem tudom most mennyi nálad.

5 kedvelés

Köszönöm szépen. 12mg os nikotinost vettem. A 18as ra azt mondták fullasztós lesz. Akkor lehet hogy azért szívom annyit? Már most megint jobban kívánom a cigi

Várdai István üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. máj. 1., V 14:22):

1 kedvelés

Hát ezt nehéz megmondani, ki kéne próbálni egy 10 ml-vel, hátha az segít, az elején nagyobb dózis kell a teljes átálláshoz, aztán lehet csökkenteni.

1 kedvelés

Kipróbálom. Köszönöm szépen a segítséget

Várdai István üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. máj. 1., V 16:20):

1 kedvelés

Szeretem a felhőkarcoló stílust​:joy:Nem nézne ki butábban,mint egy cső modos kombó:thinking:Cserébe mindent is tud ízbe,gőzben​:v:

4 kedvelés