Vaporesso GTX One segítség kérés

Már 2 éve e cigi zek, kezdtem a vype vél, de még szüntették, majd a joyetech exceed d19, nagyobb aksi teljesítményű, és nagyobb mennyiségű fojadek feltoltesut szerettem volna, igen vissza tettem a porlasztót, meg amit kell, és úgy tettem az aksi a, de a be állítás nem megy, nem kapcsol be, nem lehet szívni, mindent mutat a ki jelző!!! Na ez az amihez nem értek, akármit nyomokbe, nem működik!

1 kedvelés

Amúgy Ócsai vagyok Pest megye!

1 kedvelés

Tennél fel egy fotót a kijelzőről ahogy @Ispy javasolta?

2 kedvelés







Jobb nem sikerült, mert hamar el tűnt a jelzés,

Szia,

Ezen a modon a gyors háromszori tűzgomb megnyomás a plusz-minusz gombokat zárja le és nem lehet ezekkel a teljesítményt állítani. Ezeken a képeken ez látszik. Ha gyorsan megnyomod a tűzgombot háromszor, akkor át kell váltania a lakatnak nyitottnak. Onnantól tudsz teljesítményt szabályozni a plusz minusz gombokkal. Gyorsan kell a háromszori gombnyomás.

A check atomizer pedig azt jelzni neked, hogy nincs porlaszó benne. Vagy hibás a porlasztó, vagy nincs jól rátekerve a tank a modra. Vagy megfolyás van a porlasztó alatt.

5 kedvelés

Köszönöm szépen! Ki cseréltem a porlasztót, 0,8rol. 1,2-esre,ki torolgettem mindent, és most155w megy, vagy 15,5w,most jó!!! Megegyszer köszönöm, Icuska

Elynert üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. okt. 1., Szo 11:14):

1 kedvelés

Köszönöm a gyors választ, de ki cseréltem a porlasztót, 0,8rol 1,2-esre, meg a +vagy 15,5w, vagy155re, nem tudom hogy mennyit kell fel menni, de ez úgy érzem h jó!!! Köszönöm Icuska

Várdai István üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. okt. 1., Szo 9:26):

1 kedvelés

0,8-porlasztot ki cseréltem 1,2-esre, ki torolgettem mindent, 15,5w állítottam, és jó lett, ezek szerint a 0,8 as porlasztó be szart??? Az 1,2-es jobb???

1 kedvelés

Nem biztos hogy rossz a 0.8-as az más felépítésű ( mesh lapos) mint az 1.2-es lehet ott volt a gond. Szerintem az 1.2- nek sok 15.5 watt, próbáld ki 11.5-12 watton hogy ízlik-e. Tovább fogja bírni a porlasztó az alacsonyabb watton.
Örülök hogy volt türelmed végig csinálni bízom benne hogy megérte. Az elején mi is küzdünk sok mindennel nem csak Te jártál így​:blush:

Szép napot.

5 kedvelés

Szívből köszönöm a segítséget, vissza adtad a bizalma át, neked is jó hétvégét.

3 kedvelés

Az 1.2 regular-t 10watt felett ne használd 1 hetet nyersz vele minimum bármilyen liquiddel is töltöd. Széttekerés alul nekem is csak rongyba fogva fogóval sikerül. Felül én minden “aktus” után letekertem és vissza, így nem szívja nagyon rá magát a bubis palástra. 1.2-es porit dohányízű liquid-ekre, míg a 0.8-ast gyümölcs és desszertízekre használtam. Nekem így vált be…

Ja a 0.8-ast sem használtam csak 15w körül…

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.