Vaporesso gtx one coil

Sziasztok!

Vettem egy vaporesso gtx one készüléket.
Kérdésem a következő:
0,8-as gtx mesh coil-t használok.
De ez nekem 2-3 napnál nem bír többet. 12W-on használom. Már a szellőzönyílást is feltekertem addig, hogy 3 furat látszik az 5-ből. Mi lehet a baj, hogy csak eddig bírja egy coil nekem?

Lehetséges hogy a liquid kokszol nagyon.

2 kedvelés

Eddig geekvape wenax stylus-t használtam, ezzel a liquiddel 2-3 hetet is kibírt a coil.

2 kedvelés

Lehet sokat szívod vagy gyorsan, akár rossz széria is lehet a coil.

2 kedvelés

Az tèny, hogy elég sokat szívom. Meg ha szívom nem sok szünetet hagyok két szívás között. Aztán igen erre is gondoltam, hogy a kis szünetek miatt is lehet.

2 kedvelés

A meshnek a nagy felület miatt nem csak a watt kell, hanem a hűtés is. Szerintem próbáld meg 4 lyukkal, vagy mondjuk 14 watton az összes lyukkal.

3 kedvelés

Rendben! Köszönöm!
Egy kérdés.: az a funkció, hogy smart vw az mit takar? Mi a különbsèg a volt és a watt funkció között?

A smart vw-t pontosan nem tudom, de mivel a smart angolul azt jelenti okos, így csak jó lehet. :slightly_smiling_face: A volt funkcióval az akku teljesítményét szabályozod, egy akkunál max 4.2 voltot tud leadni az akku. A watt funkció pedig a “szokásos”. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Értem. Arra is gondoltam, hogy ez a smart vw funkcio miatt lehet ez a gondom. Kikapcsoltam. De akkor visszakapcsolom. Én arra gondolok, hogy ez azt jelenti minél kevesebb az akkuszint ő akkor is hozzá igazitja a teljesitményt így mindig megfelelő lesz a gőz számomra.

Nekem pl az asszony használja a gtx tankot 0,8 porival 11-12w igaz én cserélek neki porit mindig amikor kell​:grin:és csak gyümis leveseket használ azt keverek neki vagy hűs gyümiset és az 1 levegön van neki a tank kb 2-3 hetet kibír egy pori persze ha jó.Mert volt pl olyan is,hogy csak 4 nap volt neki ez a pori hibája nem a felhasználójé szerintem de volt olyan is,hogy kuka volt a pori mert nem is érzékelte a mod neki​:blush:

2 kedvelés

Nekem a vaporesso gen nano modomban van smart eco.
Ez azt jelenti,hogy akar lánc vépelésnél is jobban kíméli az akkut…
Alapjában véve a smart funkció az az h automat belövi a teljesítmény (watt) értéket, vagyis mi az ideális watt érték ami megfelel annak a tekerésnek.
Szerk. Smart eco módban lágyabbak a slukkok ereje is…amit az akku lead…

Én is ilyesmit feltételeztem, de biztos nem vagyok benne. Ezeknél az újabb ketyeréknél már az egyenletes élmény a lényeg.

Köszönjük Robi. :hugs: Volt a kezemben GTX mod, de sajnos nem rémlik mi volt ezzel a módussal. Épp csak kipróbáltam, mert ment is aukcióra…

2 kedvelés

Ez az smart eco mód ugyanúgy működik, mint az autóknál. Amikor eco-n van, akkor jobban vigyáz a fedélzeti számítógép a motorra, és annak teljesítményére…:smiley:

Nekem 2 hete van meg a kèszülék, már a 4. Coil van benne… azért kezd frusztrálni a dolog. Ezért irtam már ide mert az agyam eldobom kb ettől…

Elnézést. Javitom magam… power eco mód van a vaporesso-ban… viszont a smart funkció az az amit az előbb is írtam…:slightly_smiling_face:


2 kedvelés

Most beállítotttam az eco módra, és igy, ugyanolyan teljesítményen fele annyi gőzt csinál mint a normál vw mód.

2 kedvelés

Mit teszel amikor új porlasztót teszel a tankba…mikyen lépéseket? Hogyan ízzitod be az új porlasztót.?
Én is használtam a gtx porlasztókat. Nekem 10nap-2 hétig birta egy porlasztó. Csak ezért kérdeztem…
Egy dologgal légy tisztában. 5 porlasztóból minimum 1 gyári hibás…

2 kedvelés

Kitakarítom. Utána a coilnak a kis lyukakon keresztül csepegtetek be liquidet, minden érintkezési pontot áttörlök ne legyen liquides. Bele rakom feltöltöm a tankot, várok 5-10 percet és használom.

2 kedvelés

Legközelebb próbáld meg így…

  1. Először 3-4 csepp liquid az uj porlasztó közepébe.
  2. Behelyzed a porlasztót a helyére.
  3. Vársz vele minimum 15-20 percet…ezután…
  4. Az ujjaiddal elzárod a levegőzést, és bele szívsz jó párszor, úgy üresen, tűzgomb benyomása nélkül.
    (Kb 10-15 slukkot).
  5. Ha ezután hallasz némi szörcsögést (az üresen szívás közben), akkor a porlasztó tul sok levest kapott, ekkor kiveszwd a porlasztót, fogsz egy papir törlőkendőt, hegyesre csavarod a sarkát, es ki itatod vele a porlasztó belsejéből a plusz liquidet.
  6. Utána lehet pirítani. Gond nélkül.
    U.i.
    2 slukk között mindig hagyj legalább 10-15 másodperc szünetet. A levegőzést nyisd ki teljesen,
    Az a 0.8 ohm-os porlasztónak nyugodtan adhatsz, 16-18 wattot is…
    Sok sikert…:smiley::wink:
2 kedvelés