Vaporesso gtx one coil

Rendben, megfogadom a tanácsod! Ebbe a készülékbe egyébként lehet tenni az rba felújítós kazánt? Mondjuk a felújítás nekem full homály lusta ember lévén :smiley: De ha ebbe is kapnék segítséget azt megköszönném ismételten.
Nekem csak egy bajom van, ha teljesen vagy akár 2 felett hagyom a szellőzönyílást egyből tüdöre megy mert jo nagyot szívok bele(töltött cigi khm pfejj) én pedig szájból tüdőre szeretném a cigi szokásom miatt. Igaz már egy éve lassan, hogy nem cigizek de nekem ez a megszokott. Csak ugy így emiatt is “kopik” a porlasztó.

A gtx one inkább mtl-re van, nem pedig dl-re. Es az a 2000 mAh beépített akksi nem birja sokaig dl-ben… vegyel bele 1.2 ohm-os porlasztót es azzal 10-13 watton simán kihúzod a napot is akár…
Abban a tankba az rba fejet meg építeni, na oda tudomány es türelem kell…meg egy hatalmas nagyító…:rofl:

2 kedvelés

Mondjuk én a pori közepébe nem szoktam levest rakni csak a kis vatta pontokra ahol fel veszi a levest a pori de ki hogy​:blush::wink:ide is lehet meg oda is lehet​:grin:

1 kedvelés

Csak azért irtam neki úgy, mert úgy könnyebb. És ha vár vele 15-20 percet, akkor simán beissza a levest a porlasztó…de csinalhatja ahogy te is irtad… mindenképpen jó…:grinning:

4 kedvelés

wenaxom van nekem is nem egy rossz kis pod szerintem abban bírja a 2 hetet a pori de ez leves függő nagyon.Ha édes vagy valami desszert dohány megy bele akkor lehet az 1 hét is a porinak.:blush::wink:

2 kedvelés

Nekem mtl porlasztós csak az aspire nautilus gt volt. Abba a 0.7 mesh porival simán 3-4 hétig is bírta.
De úgy van ahogy írod… nagyjabol minden tank ,főleg az mtl tankok, nagyon leves függők. .

3 kedvelés

Na püff neki, most rendeltem 0,8ast :smiley:

Szia,
Én is egy (kölcsönbe kapott) Gtx One-t használok jelenleg. A 0.8-as ohmmal valahogy nem találom az ízeket. :thinking: Végigzongoráztam 0.5 wattonként, 12-20 watt között. Egyszer 13.5-nél éreztem némi ízt, de hamar eltűnt. :sweat_smile: Viszont, 1.2-es ohmmal, 11.5 watton, 2-3 lyukat nyitva hagyva tökéletes. Próbáld meg egyszer, ha gondolod. :slightly_smiling_face: Egyébként, a 0.8 ohmoshoz 18 wattot írnak a legmegfelelőbbnek. Persze, ez csak egy ajánlás. Pl. nekem 15-16 watt környékén már kicsit égett íze van. Aroma semmi, de legalább égett az van. :sweat_smile: Az 1.2-eshez 11 watt az ajánlás, de ugyanúgy, mint a 0.8-asnál, ez is csak egy javaslat. Azért az ajánlott beállítások között érdemes próbálgatni.


Nálam már 2 hete használatban van, de nem kellett porlasztót cserélni, pedig mindenféle aromát használok. :woman_shrugging:t2:

A Waporessonál Smart Wattage funkció van, ami annyit tesz, hogy vekapcsolod a funkciót a tank nélkül, nyomsz egy tűzgombot, majd feltekered a tankot és ismét nyomsz egyet. Így beállítja a megfelelő teljesítményt. Általában utánállítható, ez csak arra jó, hogy ne égésd meg azonnal a porlasztót. Sajnos ehhez a funkcióhoz nem találtam review-t, csak annyit írnak, hogy éppen belefér a 0,8 Ohm az MTL be. Inkább a magasabb ellenállásút ajánlják.

5 kedvelés

Szia.Nekem vaporesso target 200 gépem van.0.8 porlasztóhoz meglehetősen kicsi a 12w teljesítmény.Próbáld minimum 40ig feltekerni vagy kisebb teljesítményű porlasztót vanni.


Tudnàtok ehhez a mod-hoz egy tankot ajánlani. Gtx one mod.
Mert ez a porlaszto leégés nem oldotott meg. 4-5nap max egy porlaszto. Bármit csinàlok. Mindent kipróbáltam már amit itt irtatok.
Hátha egy másik fajta tank és porlasztoval tovàbb bírná egy porlaszto.

A vaporesso gtx porik az utóbbi időben vackok lettek.Én a regulart használom,nem bírnak annyit mint régen.A legnagyobb gond azonban a vaporessokkal a folyás.Hiába jól bepattintom a porit,folyik.Gtx one modhoz én Joyetech tankot használok.Hibátlan mtl élmény, nagyon jó íz.

Sajnálom hogy ennyire kukák lettek:(( tavaly nyáron a készülékemhez kapott 0.2es pori az egész nyári szezont végig húzta :sweat_smile: pedig bárhová mentem csak azt használtam. 0.8-as porit pont multhét pénteken uzemeltem be, és még mindig jó, 12w és rpm 80 pod.