Vaper YouTube-erek

Szerintem ő szedte le…

1 kedvelés

Az igaz, hogy kb az eltűnése után kerültek törlésre. Ha így van akkor valaki nagy nyomást tehetett rá…el is ment itthonról, talán UK-be

Bleki azért ment külföldre mert a gyereke beteg. Ott keres annyit, hogy tudja fizetni a gyógykezelést A videókat kint is csinálta. Hogy melyik ember típus kommentjeiből lett elege arra van tippem A videóit ezért törölte. Kérésünkre hagyott fent párat. A többit magán célra le tölthettük egy ideig.

4 kedvelés

UK-ban él már vagy 15 éve legalább, mikor én először hallottam Blackei-ről már évek óta “űzte az ipart”. @Zsolt68 talán láthattad is amit anno közzé tettek Prohardveren, azt Balckei írta, egy indoklás, hogy miért és miből van elege. (Majd megkeresem, évekkel ezelőtt lementettem.) Akkor is megirtam az őszinte véleményemet, ami a mai napig nem változott. Hiba volt távoznia, valahol igaza volt, bár én nem így kezeltem volna a helyében a helyzetet…

A YouTube-erek közül is van pár aki tudja mit csinál, ezzel ellentétben természetesen akad olyan is bőven aki csak “Ha ő is, akkor én is!” alapon kezd bele. Ilyen emberek mindenhol vannak, ez van, de tudni kell felismerni, mert van aki bármit elad a jó kommunikációval…

A tesztvideók kétség kívül hasznos dolgok. Jó, hogy vannak, hisz vásárlás előtt nem kis segítség látni az adott terméket. Ötletet szerezni, hogy mégis hogyan építsünk meg valamit.

Végezetül, ezzel senkit nem szeretnék bántani, hisz amíg van néző addig szükség van a videókra, csak egy a magam példáján alapuló észrevétel. Nem 1 év után kezdtem el videókat készíteni és cikkeket írni (bezony, influencerkedtem én is kicsit…), és nem is 2 év után… Mikor már megtapasztaltam és tanultam temérdek sok dolgot és úgy éreztem ezzel valóban tudok segíteni a kezdőknek és haladóknak, csak akkor kezdtem bele mindenbe. Az első videómat nagyjából 4 évnyi tapasztalat és megannyi termék után mertem bevállalni, a vape témájú cikkek pedig a Vaperinával együtt születtek. (Nem, amúgy már előtte is írtam ezekről.) :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

A Te videóid hol lehet megnézni?

Sajnos már sehol. Körülnézek a gépen, hátha meghagytam párat. Mikor elkezdtek kövezni érte abbahagytam és töröltem őket.

Én szívesen megnézném őket, ahogy a cikkeid is szívesen olvasom! :slightly_smiling_face:

én is.látni akarom… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ha megvan még valamennyi az a laptopon lesz. Ha lesz egy kis időm megnézem :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Khm,khm :grin:engem ki ne hagyjatok a buliból ! :smiling_face:
Én is ,én is :crossed_fingers::v:

Meglesz az, ilyesmit nem dob ki az ember csak úgy :smile:

2 kedvelés

Legalább 100 darab…???

Légyszi, küldjetek linket ( vagy akár torrent formájában is) ahonnan le lehetne tölteni ezeket a Bleki videókat…amik törölve lettek a yt-ról .akár priviben is, ha másképp gond …

Minden egyes meglévő videót végig neztem ami még fenn van…

Én is! Én is! Kinga, számomra az egyik leghitelesebb személy vape ügyben!

6 kedvelés

aki le tölttöte annak a gépén van már máshol nincs.

2 kedvelés

Ilyet sem mondtak még. :blush: Megtisztelsz! :hugs::kissing_heart:

4 kedvelés

Sajnos minden jel arra utal, hogy a Youtube tűzzel vassal űzi mindenféle indoklás nélkül a videósokat.

Hiányozni fognak a videós bemutatók​:face_with_diagonal_mouth: De a vapelés nem állhat le :sweat_smile:

6 kedvelés