Videós Vape bemutatók

Most jött szembe eme videó, így estére jó nézelődést! :smiling_face:

8 kedvelés

Nagyon várom szerintem azonnal mégis veszem …

2 kedvelés

Hoppá, az meg sem fordult a fejemben, hogy egy leendő vásárlás cunamit indítok el vele!? :grimacing::grin:

5 kedvelés

Bizzunk benne V3 minit javítják! Hogy a deck szétugrik nem kis hiba. Ha a levegőző pin tömítés nem tökéletes esetleg elkopik érdekes is lehet. A melegedés is kínos szitu.! De a lényeg jól megpakolták a dobozt! :grinning_face_with_smiling_eyes:

6 kedvelés

Ezért mondtam hogy MAJD MEGVESZEM :rofl: :melting_face:

4 kedvelés

Engem nem varázsolt el :blush:de miért mindegyik claptonnal teker ? Most már kíváncsi vagyok​:grin:

7 kedvelés

Engem se …ez se lesz… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Akkor félig megnyugodtam!!! :smiling_face:

3 kedvelés

Nem búsulunk rajta,majd lesz más :blush:

4 kedvelés

Már jönnek…határon belül vannak…talán a héten megjönnek :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Akkor már közelebb a próbához :blush:
Figyelni fogok :grin:

6 kedvelés

Megnéztem a videót. :slightly_smiling_face: Ez elég nagy probléma, hogy szétugrik a deck. :thinking: Egyébként lehet ezt jobban is csinálni, persze Ő a saját ízlése szerint tekerte meg, de lehetne azt jobban is, szerintem, ami után nem kéne a melegedéssel foglalkozni. Egyébként nem értem miért van az, hogy egyre jobban elveszik a YouTube-erek részéről a lelkesedés. Ezen a srácon is látható, hogyha valami nem azonnal jó, akkor azt mínuszolja. Hova lett a hobbi iránti szenvedély? A vattázása pedig nem lesz nehezebb azért, mert kapott egy levehető palástot. A Dwarv-ot rosszabb tekerni, mert ott a csavar is nagyon lent van, akaratlanul is bele lehet ütközni a memetezésbe, itt viszont nem, ami szerintem sokkal egyszerűbbé teszi a tekerést. A vattázás a Dvarwnál pedig azért komplikáltabb, mert nincs vájat, nincs ami mankó legyen. Így ennek fényében nem feltétlen jó dolog a Dvarw-hoz hasonlítani egyetlen hasonlóság miatt, aminek a funkcionalitása eltér. Egyébként engem zavar, hogy ennyire lazán ki lehet szedni a levegőbetétet. A kondenz miatt félő, hogy ki fog csúszni, vagy simán csak szivárogni kezd. A bajonetzáras top capet szerettem a V2-ben, de itt nem fél fordulat van, hanem csak negyed fordulat, ami miatt mostmár tényleg ki fog nyilni akár egy fuvallattól is. Egyébként tetszik maga a tank, de lehet ezt jobb lenne kihagyni, túl sok a negatívum. :thinking:

9 kedvelés

én is így látom írtam is valahova… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia Kinga! Ákos elég nyers stílusban adja elő! De épp ezért csípem. Nem igazán hozza lázba semmi, de legalább elmondja a frankót. Ennyi negatívumnál nehéz lelkesedni. De bízom benne V3 minit minden szempotból átgondolják! V2-t is szépen újragondolta a gyártó mire kiadta a minit!

5 kedvelés

Szia Robi. A stílusát sem szeretem. :slightly_smiling_face: Láttam több videót is tőle, persze jól csinálja, csak lehetne akár jobban is. De ettől még informatív, és nincs vele baj, hisz ez csak az én véleményem. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Ha érdekelne a véleménye dicodest se vennék… :slightly_smiling_face:.Igen a stílus nekem se tetszik de inkább ő mint a másik.

7 kedvelés

Hát, ha választani kéne tényleg Őt nézném én is. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Én hang nélkül nézem őket… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Jokat szoktam nevetni a néha indokolatlan trágár kifejezésekért.
Na de talán ez a védjegye.
Mulatságos.
:joy:

5 kedvelés

Nincs ezzel baj. :slightly_smiling_face: Ő ilyen, hát ilyen. Van ennél mocskosabb szájú YouTube-er is, csak nem a vape szférában. Én személy szerint ennyi pocskondiázást már sokallok, de van aki pont emiatt nézi. Most a tank miatt megnéztem, egyébként nem igazán szoktam ilyeneket nézni. Én anno minimum 40-45 perces videókat készítettem, mindenre kitérően, ahhoz képest Ők számomra felületes munkát végeznek. És ennél még mindig van lejjebb, minap szörnyülködtem el pár ilyen csodálatos “videón”. A konklúzióm annyi, ehhez is érteni kell. :slightly_smiling_face: És természetesen mindenki azt néz amit akar. :smiling_face_with_three_hearts:

9 kedvelés