Reggeli szembejövő dokumentumfilm, gondolatok

Sziasztok!
Most délelőtt futottam bele egy videóba youtube on.
Dokumentumfilm a Vaping-ról, hogy milyen hatással van a világra és a dohányiparra.
Nagyon sok orvos szólal fel benne hogy sokkal egészségesebb és ajánlják a használatát dohányzás helyett.
Nem lesz tüdőrákja az ügyfeleknek tisztább a tüdöjük sőt nem is látni rajta hogy bármit használna, rengeteg fiatal tüdejét vizsgálták meg és meglepődtek hogy milyen tiszta.
Sok idős is fel lett kérve hogy nyilatkozzon szerte a világon hogy milyen hatása volt az életére mióta át ált 35-40 év után dohányzásról Vape-re.
Sokan nyilatkozták hogy jobban vesznek levegőt nem fulladnak, és ha lépcsőznek már nem érzik azt hogy meg kell állniuk 10 lépcsőfok után.
Sok sportoló fiatal meg mondja hogy könnyebb a futás és egyéb más tevékenység mert nem fulladnak és amikor cigiztek érezték hogy korlátozva vannak, de amióta Vape-re mentek át korlátozásnak nyoma sincs és úgy mozognak mintha sose dohányoztak volna.
Idősek azt is mondták ha ez a Vape már korábban létezett volna és átálltak volna már fiatalabb korukban most nem szenvednének egyéb légúti betegségekben amit a dohányzás okozott hosszú évek alatt.
Ezek az idősek már nem néznek furcsán azok fiatalokra akik vape-elnek az utcán mert megvilágosodtak arról hogy ez sokkal biztonságosabb és kevesebb kockázattal jár a fiatalok számára.
Persze még mindig nagy az a cél hogy elérjük hogy ne legyünk megkülönböztetve mert egészségesebb módját választottuk, de hát azokat a rémhíreket amiket terjesztenek és küzdünk ellene mind dohányipari cégek csinálják mert a Vape a dohányipar pusztulását idézi elő és ez sok dohányipari cég pusztulását idézi elő, mivel a Vape egyre népszerűbb és hatalmasabb szeletet tulajdonít magának.
Ezért fizettek le sok orvost hogy hamis állhírt terjesszenek az elektromos cigarettával kapcsolatban, és próbálják megállítani az elkerülhetetlent.
Vape berobbant a köztudatba és az emberek életébe és megváltoztatta a világot és bebizonyított tény hogy egészségesebb alternatíva mint az égő dohány szívása, tehát egyre több vape gyártó cég jelent meg akik módokat és tankokat kezdtek gyártani más más technológiai módszerrel kezdetben kis boszorkány pálca féleségű volt később idő haladtával történt egy új átgondolás így születtek meg az RTA, RDA, RDTA-k.
Mára nagyon sok mód létezik és tank, MTL cigaretta imitálást lehet vele elérni szájból tüdő majd kifúj, DL már más az egyből tüdőre megy és olyan mint a vízipipa akkora gőzt termel ami látványos is.

Amikor én is dohányoztam éreztem hogy futás közben néha eléggé befulladok vagy lépcsőzés közben többször meg kellett állni, amióta át tértem a Vape-re meg se kell állni lépcsőn se gond nélkül fel tudok menni több emeletet megállás nélkül és életérzet is jobb.
Tehát küzdjünk egy egészségesebb világért ahol eltudjuk azt érni hogy ne úgy nézzenek ránk amikor vape-elünk hogy fuj ez káros meg minden megkülönböztető kijelentésekkel hanem hogy a köznép tudatában benne legyen ez hogy egészségesebb és jobban elfogadhatóbb legyen.
Amióta van Vape nagyon sok dohányipari cégnek vissza esett a kereskedelme, miért ne létezhetne mind a kettő?
Analóg dohányos és Vape társadalom egyiknek sem kellene üldözni a másikat de elmúlt évek folytán a dohányos megrögtönzött emberek mai napig vannak akik megjegyzik hogy károsabb a vape mint amit ő szív mert ezt halja a rádióban meg a tv-ben meg olvassa a neten.
Én azt mondom ki kéne próbálnia minden dohányosnak a Vape-et mert akkor más lenne a szemléletük és nem lenne üldözési hajlam a vape-esekkel szemben.
Köszönöm aki elolvasta, és ha úgy érzi valamiben ki kell javítani csak nyugodtan :slight_smile:
További szép gőzökben telő napot vaper társak!
Gőz legyen mindannyiunkkal. :slight_smile:

13 kedvelés

Maximálisan egyet értek. :blush: Simán meg lehetne élni egymás mellett. :heart:

6 kedvelés

Nekem annyi kérdésem lenne, hogy mi volt az a dokumentum film, amit néztél? :slight_smile:
Vapeltessék! :slight_smile:

4 kedvelés

Tessék, igaz nem magyar és magyar felirat sincs hozzá de jól érthető minden. :slight_smile:

10 kedvelés

Köszi! :slight_smile: