Vaper YouTube-erek

Nem tudom megmagyarázni miért ,de a Lost vape nem mozgatta meg a fantáziámat .
Mikor vettem egy grust,igaz az nem egy hiper szuper mod szerintem,akkor eldöntöttem,nem kell,bármennyire is volt bennük nekem tetsző széria, paranormal és társai,Gőzlérparasztnál még tetszett​:grin:

3 kedvelés

rég láttam videóját mi van vele?

Pár napja olvastam hogy sok a gond ,család meg hasonló de nem részletezte​:pensive:

3 kedvelés

Nekem is van lost vape grus modom, de nem egy nagy “hű de milyen jó…”
Annyivan jó, h 21700 akku jár bele…de ennyi…:sweat_smile: szerintem aukció lesz a vége, vagy valami licit tárgya.
Szerk. Őszintén…a kicsi vaporesso gen nano sokkal többet tud, pedig csak 2000 mAh beépített akkus.

Sajnálom szerettem nézni olyan emberi bénázásokat csinált… :grinning:az Artemis videón jót röhögtem ez a jobb menet bal menet kifogott rajta…De bírom.

3 kedvelés

Én ez a fél ember fél ló mi is az kentaúrt nézegettem de meg jelent a cica és vitte a kedvem a A LIMITÁLT szóval :sweat_smile:

Szerintem ő az aki elmondta a saját véleményét,fizetség és kazánajándék meg bármi nélkül,nem úgy mint a gólos srác.
Blekit kerestem régen de már csak azt láttam mikor úgymond"kilépett" ebből a …:pensive:

Blekit meg értem.
gőzlér is ki húzta a gyufát a dvarw vs prime videóval Bandiék ellen videója nem kellett volna szerintem…

Igen abban jó,de nem hozott annyi "munkaórát"mint a foxym,viszont kva nehéz és nem a 22-es tank barátja szerintem​:grin:

Közben lassan kacsingatok a cthulhu hastur mod felé…csak szét kell nézzek a német shoppokban…:smiley:

Bleki se volt sokkal jobb mint a gólos srác! :laughing: Max. annyiban, hogy értette a mi-miért van effektust!

1 kedvelés

Pedig ott pár szó volt talán egy percben ,igen ott elszakadt valami.
Ugyanez nálunk is ,kinek melyik íz vagy kazán adja azt amit kell.
De ezen nem szabad sem összeveszni sem mást szerintem.

Bizony így gondolom én is.Bandit ismerem gyerek korom óta egy faluból valók vagyunk.Nem is értem…

2 kedvelés

Sajnos az ember nem mindig marad szubjektív.

2 kedvelés

Lehet de ő legalább megtudta tekerni is amiről beszélt :grin:a másik meg …:rofl::rofl::rofl:pikk-pakk beleteszi vagy akár a vattázása is kiverte nálam a biztit​:rofl:

2 kedvelés

Nekem a postás srác tetszett a legjobban! Azon b@tam. Az a pali! :rofl: :rofl: :rofl:

Nekem a Darth Vaper videók segítettek anno a legtöbbet YT-on.

Az a szemüveges szerencse dobozos?

2 kedvelés

Grag​:rofl:pg,vg kétliteres kólásüvegbe sutty :rofl::rofl::rofl:és így kell keverni :rofl:

Ő Bleki… :point_up:

1 kedvelés