Vaper YouTube-erek

Az ám! :rofl: :rofl: :rofl: Művészneve : The Grad! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Első videónál azt hittem csak hülyéskedik de nem… :roll_eyes:

1 kedvelés

Volt még valaki akit láttam ő az egora esküdött,vett havonta mert be@rt neki ,és húúú heisenberg de finom :rofl:

1 kedvelés

Kávéscsésze be a mikroba! Mindent le a földre! :rofl: :rofl: :rofl: Az tuti szívott néha mást is! :joy:

HerBy meg a másik agy! :rofl:

Meg van :grin::grin::grin: HErBY névvel :grin::grin::grin:

1 kedvelés

Volt két fiatal srác! Ők elég jók voltak, de nagyon eltűntek. Pedig nagyon jó íz és tekerés teszteket készítettek!

Megvan…ezeket a videókat el sem indítom így is pusztító… :grinning:

1 kedvelés

Valami rémlik…igen…

Pont most akartam írni. Durva fazon :joy:

2 kedvelés

sokkolóval hadonászik a sötétbe nem nézem…abból baj van more…

1 kedvelés

Jelen pillanatban talán Ákos videói a legjobbak. Érdekes a stílusa de elég karakán véleménye van.

1 kedvelés

Igen nézhető bár eltűnt vagy csak én nem látom…

3 kedvelés

Igen sajna elég ritkán tesznek fel új tartalmakat.

1 kedvelés

Gőzlérparasztot tudom ki, mármint láttam videóját. A gólos srác az ki? Na meg a többi akiről beszéltek? A Fehér videóit láttam. Vagyis párat. Nem mindenben értek vele egyet a tesztek terén, de ez így normális.

2 kedvelés

Szerintem Tomira gondolnak, amikor a “gólos sracrol” beszélnek. :grin:

1 kedvelés

Na, az a fickó vagy hülye a vape-hez vagy pénzéhes és a nézőit nézi annak. Pár videójából anno ezt szűrtem le

1 kedvelés

Én bő egy éve kezdtem vépelni egy szatyorban kapott “izé-bigyó-hogyishívjákokkal” és akkor sokat jelentettek nekem a mindenféle videók is. A “Gólos Sráctól” a Gőzlérparasztig és mindegy volt, hogy magyar, angol vagy szlovák, esetleg orosznyelvű volt amit láttam. A Vaperinára is így találtam rá, kb a “vape fogalmak” kifejezés kereséssel. :globe_with_meridians: :question: Azóta is vépelek!!! :kissing_heart: :dash: :dash: :dash:
A nulláról valahogyan segítettek elindúlni ez az oldal és a vidók, videósok pl. András Bicskéről vagy Darth Vaper. Bármit megnéztem és bárkit meghallgattam, segítettek tájékozódni, de a saját véleményemet csak a saját tapasztalatok alapján formálhattam, alakíthattam ki. Ki kellett, hogy próbáljak ezt-azt, hogy megtudhassan, nekem mi a jó. A puding próbája az evés és vásárlás elött jól jött, hogy van honnan informálódni. A Vaperina éves lista is ilyen volt és remélem lesz is. :vaperina: :+1:

A bemutatók fontosságáról azt hiszem, megegyezik mindannyiuk véleménye:

  • Amikor a fiam megszületett, elindultunk babakocsit vásárolni, de nem voltunk képben, hogy mit is tudhat ma (1999) egy babakocsi, hol tart a babacuccosok evolúciója és hogy mi miért kerül annyiba. Sok boltban csak rámutattak az eladók két tucat kocsira, de ennyi alapján csak az ára, a mérete és a színe volt mérvadó. Végül olyan boltban vásároltunk a tulajdonos(!) segítségével, ahol részletezték a különbségeket, előnyöket, hátrányokat. Így már könnyebben tudtunk választani és nem bántuk meg a döntésünket.

Azért az rossz, hogy a szubjektív véleményformálásokból és videokból ellentétek is születtek, születnek. Erre gondolva gyakran eszembe jut egy Hobó szöveg, ami nem meglepő módon, nem a vépelésről szól, de ide is érvényes lehet:

  • “Kerestük, mutattuk, miben vagyunk mások, s nem, hogy miben egyek, barátok.”

Jó, hogy Ők vannak és hogy vagytok Ti, akik sokszor segítenek véperként másoknak. A többieknek, akik próbálják a bűzrudakat a vépeléssel végleg elhagyni! Mindenki a maga módján, de segít és ez a fontos, nem a különbségek. :fist_right: :fist_left:

7 kedvelés

Amit nem értek, hogy kinek fájt YT-on Darth Vaper (Bleki) legalább 100db 30+ perces oktatóvideója A-Z-ig a vape-ről, hogy törölnie kellett!? :thinking: Csak pár darab maradt fent :frowning:

Hasonló véleményen vagyok. :slightly_smiling_face: