Vapefly Brunhilde MTL RTA

Én erre gondoltam, de értem…tényleg említi a “TCR”-t is :+1:

4 kedvelés

@Vaperina_Kinga a gyáriak nekem is ott figyelnek mindig a zacskóban az idők végezetéig :slightly_smiling_face: Ellenben csak azért említettem meg, mert ehhez “Ni80”-ast adnak, amit tanácsoltál hozzá (26ga, 1ohm) :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

50/50 az alalplé 10mg nikotin. Csak kínomban nyomkodtam végig.

5 kedvelés

Ha 1.2mm kicserélem a levegőt akkor erősebb lesz?

7 kedvelés

Ezt jól benéztem.:flushed: Elnézést. :pensive: Most néztem meg először milyen tekercs van hozzá.

Akkor viszont arra tudok csak gondolni, hogy sok a levegő, túlhül és ezért nincs TH-ja. :thinking: Vagy tényleg ehhez az 1.8 vagy annál kisebb AFC betét való. Most szívtam bele az enyémbe, és van TH, még 1.5mg-nál is enyhén érezni, a 2.1es AFCvel. Esetleg kicsit magasabb watton? :thinking:
De egy picit emelni a tekercsen az tényleg TH-t “generál”.

7 kedvelés

Nagy az afc neki, és sok a levegő szerintem is. Csak már nem válaszoltam neki ide, mert közben a face-en már 3-4-en mondták neki.

3 kedvelés

…ha mégegyszer 3-szor leírom 1 mondaton belül, hogy “neki”, akkor vágjál pofán légyszíves. Köszönöm :woozy_face:

5 kedvelés

Azt mondtad, ha erre jársz kávézunk. Majd keksz vagy szóda helyett kapsz egy pofontot. :grin:

5 kedvelés

Ha kicsit több kreativitás lenne benned, akkor szódás-kexes kézzel vágnál pofán. Persze akkor nem tudnál spórolni a szódával :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Vigyázz mit kívánsz, mert dobom a szódásszifont is. :grinning: A kommunista szifonok még fémből voltak, kell egy olyat szerezzek, aztán szerintem darált keksz lesz, az jól tapad ha vizes. :joy:

4 kedvelés

Hmmmmm! Ez jobban hangzik, mint amikor a múltkori kávézásnál pi…án rúgtak vizes gumicsizmával :heart_eyes: …éjfélig odaérek…kekszet vigyek? :crazy_face:

5 kedvelés

Hozzál darálót is. :joy:

1 kedvelés

Miért, megint kinyírtál valakit? Még a múltkori human-kolbász sem fogyott el :innocent:

1 kedvelés

A keksznek kell. :grinning: Némmeg lebuktat… :sleepy:

3 kedvelés

3 bejegyzést új témára osztott fel: Szétégett vatta és ízprobléma

Sziasztok. Sírba visz ez a brunhilde. andy Vape nichrome drót Superfine MTL Fused Clapton Ni80, 3,04m - 30 * 2 + 38GA 3,5ohm huzalból csináltam 0.8 ohmos tekerést. Titanium Fiber Cotton Elit vattát raktam bele.1.4afc Azóta a gőz mennyiség negyede lett, viszont elértem vele annyit a a rég készített levest bele rakva szét marja a számat a mentol,a 8as nikotin meg a torkomat. Más iz fajtát nem érzek. Se almás pite, se gyümölcs ízt, se többit.8 w tól 20 w-ig próbáltam. Ha mondjuk 8w felteszem 10 w ra egyetlen sluk jobb utána vissza áll a többi rossz ízre. Két fajta módban is próbáltam. voopoo vmate 200w tcJoyetech ESPION Tour 220W [TC] összes beállítással. Ha megnyalom az üveget érzek minden ízt amit kell. Ha dripet szagolom meg azon is érzem az ízt, de ennyi. Mit rontok el?

3 kedvelés

én legnagyobb afc vel használom, 3 as magra tekerek 26ga s kanthal huzallal, 1 ohmot. 14w on, nekem teljesen jó. 3as nikotinnal. Alacsonyabb watton nekem is íztelen, magasabban meg túl forró a gőz.

3 kedvelés

Szia.brunhildet használtam,kbmásfél hete.ott a gyári tekerés,gyári vattával.gőz nagy volt de ennyi.íz semmi.6w-18w ig.ugyan az a modokkal.elötte voopoo pnp tankot ,cubix tankot,pesso tankot.azért tértem át mert porlasztokat kintről kellett rendelni.az ízekre is költöttem sok pénzt.volt olyan ami 6000ft volt az íz.levesek kb1 hónapja vannak bekeverve.a porlaszroknál volt olyan íz amitől hanyat vágtam magam édesség miatt.itt semmi.tudtok olyan tankot ami nem ilyen macerás.rta,rdta stb.ami nem kerül sokkba.ez förtelem is15000ft volt

3 kedvelés

Na szépek vagytok mondhatom, csak én használom a gyárilag hozzá adott tekerést és vattát :smiley:

Ne haragudj de ha jól értem 6ezer forintot költöttél aromákra? Mert ha azt soknak tartod akkor az baj.

Hozzám tegnap érkezett meg a Brunhilde, eddig csak DL ment nálam szóval teljesen kezdőként építettem meg a hozzá adott tekeréssel, vattával de semmi gondom vele. Van íz, van th, nem folyik, nem fröcsög. Szerintem egyáltalán nem macerás, ne add fel már az elején :confused: Nekem úgy tűnik túl bonyolítod az egészet ezzel a sok értékkel amiket felsorolsz. Nem védeni akarom a tankot mert lehet másnak jobban bevált más fajta de mint full kezdő mtl gőzlér mondom és ne vedd sértésnek de a hiba nem feltétlenül a tankkal van.

8 kedvelés

Ezt a készletet vettem. 5ezer forintért én nem tartottam drágának, elég jól felszerelt de ez is szubjektív mint minden itt

5 kedvelés