Vapefly Brunhilde MTL RTA

@Kocsis_Jozsef Szevasz! Ha esetleg nem szeretnél minden alkalommal új tekeréssel tökölni a Brünhildában, hanem csak egyszerűen “használtvattaki-szennyeződéstleizzít-újvattabehúz” módszerrel gyorsba(lustába) újítanád fel, akkor tudom ajánlani a GeekVape MTL SS316L Clapton-t (mellékelek képet). 4 tekerés, 2,5mm átmérőn. Nekem nagyon bevált a Brunhilde-be, 5-6 újravattázás után szoktam cserélni…de többet is bírna. Nagyobb gőzökre is alkalmas (normál MTL-hez képest) és levestakarékosabb, ízes pöfékelésre tökéletes, TC-zni is lehet vele (mert stainless steel). Mint a neve is mutatja MTL-re hozták ki, nem DL-re.
De amit @Vaperina_Kinga néni ( :stuck_out_tongue_winking_eye:) imént leírt, az az általánosabban használt tekerés…ami persze nem azt jelenti, hogy ez nem lenne jó. Én jobban szeretem, de ez egyéni.

Szerszámot? Nem tudom mivel vagy most ellátva, de ha nincs még tekerősegéded (ajánlott beszerezni), akkor ideiglenesen egy 2,5-es fúrószál is megteszi. A megfelelő anyagminőségű imbuszkulcs pluszban ajánlott, mert amit a Brunhilde-el küldenek, az nem a legjobb minőség. A kis csípőfogó, olló és műszerész csipesz meg gondolom alap.
Vatta ügyben itt érdemes szétnézned (én “Titanium Fiber Cotton Elite”-et használok):
https://vaperina.cc/t/vatta-de-melyik/2160

És itt:

Ha van kérdésed, szívesen válaszolunk. Amúgy tökéletes választás! A Brunhilde az egyik legjobb cucc MTL-ben.

11 kedvelés