Vape evolúció másként

Sziasztok, szia @Viktor_Hajdu, már előre az elnézésedet kérem, hogy az én írásom nem lesz annyira összeszedett, mint a társaimé, de megpróbálom kihozni belőle valami értelmeset! :handshake: Na az évszámra nem igazán emlékszem már de talán olyan 2013-at írtunk amikor láttam egy ember kezében az utcán egy cigire hasonlító valamit ami nem füstölt :grinning: utána néztem és így találtam rá a E-healt nevű eszközre amit rögtön megvettem jópár patronnal együtt! Igazából nem a leszokás miatt vettem meg, hanem olyan helyen ahol nem lehet cigizni sumákban bele szívni párat! Ez majdnem működött is csak annyira rossz minőségű patronok voltak hozzá, hogy mindig tele volt a szám levessel! Természetesen a szemetesbe végezte!
termek_12298_137514.1

De azért csak nem hagyott nyugodni ez a dolog mert azért kicsit tetszett is, így jött a következő szett ami egy Kanger Subox mini lett, na itt aztán volt minden, volt hozzá rba fej is! Itt találkoztam először a tekeréssel soha nem is fegom elfelejteni :rofl: annyira jól ment, hogy az asszony mindengyik kezében papírtörlő és úgy állt mellettem és várta a csodát, ami persze nem jött! :wink: Egymásra tekert menetek, kevés, sok vatta, folyt órán száján a tank, na ment vissza a porlasztó! De ezekkel a porikkal sem voltam megelégedve, gyorsan tönkre mentek!
Kanger+Subox+Mini+fekete

Na és akkor jött egy komolyabb ugrás, és vettem egy evic vt 60-at de csak a modot, és erre egy Aspire triton 2 tankot! Na ez a szett már fényévekkel jobb volt! A mod a mai napig tökéletes (de erről a multkor tettem is föl képet ide)
joyetech-evic-vt-60w

Na a teljesség igénye nélkül még pár gondolat mert nagyon hosszúra sikerülne, azért volt még itt a VGOD-os srácoktól Amerikából rendelt mecha mod rda tankal amit ismét nem felejtek el soha :rofl: (elkapta a vám) de természetesen soha nem tudtam csinálni vele még csak hasonló dolgokat sem mint ők! :rofl: Hát röviden ennyi lenne, köszi ha elolvasod! :handshake: :wink:

13 kedvelés