Vape evolúció másként

Sziasztok, igaz csak 2 éve vapelek, de volt pár eszközöm azóta.

Minden úgy indult, h a barátnőm lement cigiért és megtetszett neki a trafikos csaj kezében lévő Vype ePen3 pod, amiből vett egyet nekem is,h ne kelljen mindig kimennünk cigizni. Nem volt tervben,h átszokok, de valahogy elmaradtak a rágyújtások, jobban tetszett a gőzölés. Műanyag íze volt és folyt, de mégsem vettem már cigit, inkabb azt szívtam.

Gazdasági megfontolásból pár hónap után vettem 2 db porlasztós kezdő keszüléket, egy Joyetech ExceedX-et és egy Eleaf Amnis2-t, amiket eleinte a Dinner Lady 10 milis nikotin sóival hasznaltam. Néztem pár videót a liquid keverésről,olvastam fórumokat és berendeltem pár olcsóbb longfillt meg nikotinos alapot. Gondoltam elleszek évekig a kis gepekkel, aztán kipróbaltam a haverom Zlide tankját…és jött is a következő lépcsőfok.

Utánaolvastam az akksiknak és már rendeltem is a Kroma kitet Zlide tankkal es egy Samsung akkuval. Megérte valtani, az ebbe való porlasztók legalább kétszer annyi ideig bírták,mint a kisebbek. Külső töltőt nem vettem, pc usb-röl töltve nem melegedett a modban sem, próbalgattam a kevésbé koxolósnak tünő aromákat, minden szép volt. Aztan megint hibát követtem el, beleszívtam a haver baratnőjenek a dl gépebe…igen még egy lépcsőfok jött:)

Vettem egy Smok Rigel kitet, 4 Sony akksit meg egy Xtar töltőt. Most már felváltva ment a DL és az MTL porlasztós tankokból, gondoltam építeni nem akarok meg egy pár évig, az túl nagy macera. A baratnőm viszont fogszabalyzókat készít, nem tartott a drótok tekergetésétől, így siman vett egy Ares 2-t, egyszer megmutatta neki a haverom baratnője mit hogy kell és elkezdte építgetni. Ott hevert az asztalán az epítős kazán, gondoltam poenból megnézem meg tudom e építeni,hisz már láttam.Tekertem, vattaztam, nem lett a legszebb,de működött és persze jobb volt,mint a porlasztósom…

Már vettem is egy Ares 2-t magamnak, itt a Veperinán Kinga cikkeiből tanultam a drótokról, tekerésekről, videókból megtanultam szebben,jobban tekerni. Felváltva szívok dohányos és gyümölcsös aromákat, így vettem egy Hellvape Md kazánt is, amit mostanában szűk dl-re építek meg és egy Geekvape Aegis Solo modot. A nem használt dolgaimat mindig odaadtam valakinek,v elcseréltem valamire, így nincs felhalmozva, csak amit használok is…és eldöntöttem,h a porlasztós időszaknak vége, csak RTA lesz mostantól. Így most van az Ares 2, a Hellvape MD, modoknak meg az Aegis Solo és a Smok Rigel…na meg 6 akksi, töltő, mindenféle huzal, főleg kanthal,de akad ni80 és meg clapton is,háromféle vatta, de ha elfogy csak Super Sorbot veszek majd.

Ha 2 éve nem egy podot kapok,hanem valaki odahozza nekem a mostani vape cuccaimat azzal,h mostantól ez lesz a cigi helyett, kiröhögöm és rágyújtok:)))
Mindenképp megérte és meg fogja érni nekem az ilyen holmik vásárlása,de most karácsonyig nem veszek tankot,v modot…majd akkor kapok egy DL RTA-t:)

17 kedvelés